حسن بیکی مطرح کرد؛

گروه های مختلف مقاومت با گفتگوهای سازش و همچنین معامله قرن مخالف هستند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد افزایش حملات هوایی صهیونیست ها به نوار غزه برای تحقق نقشه شوم معامله قرن است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل حسن‌بیکی با اشاره به افزایش حملات هوایی صهیونیست ها به نوار غزه، گفت: اسرائیلی ها در حال تلاش برای ایجاد هراس در دل فلسطینیان هستند تا از این طریق بتوانند نقشه های شومشان برای تحقق معامله قرن را اجرایی کنند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: گروه های مختلف مقاومت با گفتگوهای سازش و همچنین معامله قرن مخالف هستند از این رو صهیونیست ها می خواهند با افزایش سطح تنش نظامی، دست چدنی خودشان را به رهبران این گروه ها نشان دهند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه صهیونیست ها برای اجرای معامله قرن نیازمند تغییر مواضع گروه های مقاومت هستند، تصریح کرد: بنابراین مشاهده می شود طی چند وقت گذشته مواضع این گروه ها و همچنین مناطق مسکونی را زیر آتش برده اند.

وی افزود: این مهم در حالیست که متاسفانه مجامع بین المللی نسبت به رفتار وحشیانه صهیونیست ها واکنش نشان نداده اند. در این بین برخی کشورهای عربی نیز واکنش جدی نسبت به اقدام جنایتکارانه اسرائیلی ها نداشتند که قابل تامل است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد در صورت سکوت مجامع بین المللی و تداوم چراغ سبز آمریکایی ها، این رفتار صهیونیست ها ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای مدعی شد که مواضع جنبش جهاد اسلامی در نوار غزه را هدف حملات هوایی قرار داده است.

همچنین سخنگوی گروهان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی نیز از واکنش به حملات هوایی رژیم صهیونیستی به مواضع خود خبر داد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، اخبار برگزیده، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، فلسطین