ابراهیمی مطرح کرد؛

اهمیت افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی کشورمان در راستای خنثی سازی تحریم ها

ابراهیمی گفت: فعالیت اقتصادی در سطح منطقه غرب آسیا سبب خنثی سازی فشار حداکثری و رفع آثار سوء ایران هراسی می شود.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ علیرضا ابراهیمی در خصوص اهمیت افزایش سطح دیپلماسی اقتصادی کشورمان در راستای خنثی سازی تحریم ها، گفت: بدون تردید می توان اذعان کرد سیاست فشار حداکثری واشنگتن علیه تهران با رایزنی های دیپلماتیک درهم شکسته می شود.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: به عبارتی دیپلمات های ایرانی می توانند موانع موجود بر سر راه فعالان اقتصادی کشورمان با دنیا را از طریق دیپلماسی برطرف کنند.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها برای اعمال سیاست فشار حداکثری به تک تک کشورهای همسایه سفر کدند و رایزنی های جدی سیاسی انجام دادند، ادامه داد: این مهم بیانگر اهمیت دیپلماسی اقتصادی است که دشمنان از آن غافل نیستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد افزایش مناسبات اقتصادی دو جانبه با کشورهای همسایه اولین گام در راستای تقویت دیپلماسی اقتصادی محسوب می شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین باید یادآور شد همکاری و فعالیت اقتصادی در سطح منطقه‌ غرب آسیا نیز سبب خنثی سازی فشار حداکثری و رفع آثار سوء ایران هراسی می شود./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تحریم اقتصادی، تحریم ها