ذوالقدر مطرح کرد؛

طرح گردشگری مجازی می تواند تاثیر مناسبی در سرگرم کردن مردم داشته باشد

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس طرح گردشگری مجازی را راهکاری موثر برای سرگرمی مردم در قرنطینه و معرفی جاذبه ها و امکان گردشگری پایتخت دانست.

خبرگزاری خانه ملت  ؛ سید فاطمه ذوالقدر طرح گردشگری مجازی (( تهران را در خانه ببینیم )) را در شرایط فعلی گامی موثر برای معرفی جاذبه‌ها و اماکن گردشگری پایتخت دانست و گفت: در حال حاضر که مردم در قرنطینه خانگی به سر می‌برند باید برنامه‌های جذابی از سوی دستگاه‌های ذیربط برای سرگرمی و در خانه ماندن آنها پیش بینی و ارائه شود.


نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: به طور قطع طرح گردشگری مجازی می‌تواند تاثیر مناسبی در سرگرم کردن مردم داشته و برای سفرهای آینده آنها مفید باشد البته برگزاری مسابقه پس از معرفی جاذبه‌های گردشگری هم می تواند باعث جذب بیشتر علاقه‌مندان شود.

ذوالقدر فضای مجازی را بهترین و موثرترین راهکار توسعه گردشگری دانست و ادامه داد: متاسفانه در حوزه گردشگری با ضعف تبلیغات مواجه هستیم و هنوز هموطنان اطلاعات درستی از جاذبه‌های گردشگری کشور ندارند در حالی که ایران دارای اماکن و جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی زیادی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم ادامه داد: اغلب کشورها از ظرفیت فضای مجازی برای معرفی و جذب بیشتر گردشگر استفاده می‌کنند و بهتر است ما هم برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و تاریخی و به تبع آن توسعه گردشگری کشور استفاده بیشتری از این فضا ببریم./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بخش گردشگری، بودجه گردشگری، بیماری کرونا، تقویت صنعت گردشگری، ویروس کرونا