گودرزی مطرح کرد ؛

اهداف صهیونیست ها برای ساخت و ساز چندین هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: افزایش شهرک سازی صهیونیست ها در فلسطین اقدامی برای جبران ناکامی در برگزاری مذاکرات سازش است.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ مسعود گودرزی با اشاره به اهداف صهیونیست ها برای ساخت و ساز چندین هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی، گفت: سفر اخیر ترامپ به مناطق اشغالی چراغ سبز گسترش یهودی سازی در فلسطین اشغالی بود.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع صهیونیست ها پس از جلب نظر و حمایت بیشتر مقامات کاخ سفید، از طرح ساخت و احداث ۹ هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی رونمایی کردند که بیانگر کشتار بیشتر مسلمانان در این منطقه است.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص پشت پرده افزایش شهرک های مسکونی صهیونیست ها در مناطق اشغالی، ادامه داد: در واقع می توان اذعان کرد رژیم صهیونیستی درصدد تجزیه کرانه باختری است و برای تحقق این مهم گام به گام به سمت یهودی سازی منطقه قدس شریف حرکت می کند.

وی افزود: نباید فراموش کرد این اقدام اسرائیلی ها به نوعی جبران ناکامی در برگزاری مذاکرات سازش است و می خواهند با نقش آفرینی مقامات ایالات متحده، به تحقق طرح معامله قرن کمک کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضع کشورهای مختلف از جمله آمریکا به اقدام اخیر صهیونیست ها، خاطرنشان کرد: متاسفانه حمایت آمریکا از شهرک سازی اسرائیل در مناطق اشغالی خلاف قوانین و معاهده های بین المللی است از این رو سازمان های بین المللی باید این موضوع را محکوم کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، وزارت مسکن رژیم صهیونیستی و شهرداری شهرک های صهیونیست نشین طرحی را برای ساخت و احداث ۹ هزار واحد مسکونی در شمال قدس اشغالی ارائه کرده است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطین اشغالی، م فلسطین