خدابخشی مطرح کرد ؛

سال جدید سرآغاز رهایی از سختی ها و معضلات مختلف است

نماینده مردم الیگودرز طی پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد: سال جدید سرآغاز رهایی از سختی ها و معضلات و دل نگرانی های مختلف است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز و سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پیامی فرا رسیدن نوروز را به مردم ایران تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

یارب از بحر عطایت برسان مرحمتی

سال نو، برکت و شادی و سلامت همه را

مردم شریف و ارجمند شهرستان الیگودرز

ضمن عرض سلام و ادب و گرامیداشت سالروز شهادت باب الحوائج (ع)، فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۹ را خدمت تک تک شما عزیزان تبریک می گویم.

امیدوارم که به رغم تلخکامی های ناشی از بحران کرونا، سال نو به برکت و معنویت بعثت رسول رحمت(ص)، سرآغاز رهایی از سختی ها و معضلات و دل نگرانی های مختلف، و فرارسیدن روزهای روشن پر از شادی و نشاط باشد.

حال که در شرایط موجود، شاهد شیوع گسترده و سریع این ویروس منحوس در سطح شهرستان هستیم، وظیفه هریک از ماست که توصیه های اکید بهداشتی را اعم از ماندن در خانه و پرهیز از دید و بازدید های مرسوم ایام عید و... برای حفظ جان آحاد همشهریان و غلبه هرچه سریعتر بر این اپیدمی به جد رعایت نماییم.

لذا ضمن پوزش از همشهریان عزیز به جهت ممنوعیت هرگونه تجمع دیدو بازدید، ان شاءالله پس از گذار از این ایام قرنطینه خانگی، دیدارهایمان تازه خواهد شد.

از خداوند متعال برای تمامی پزشکان، پرستاران، کادر درمان، گروههای جهادی و همه مدافعان سلامت مردم که امروز در خط مقدم این جهاد جان بر کف نهاده اند، سلامت و اجر عظیم خواهانم.

متأسفانه بر اثر ابتلا به این بیماری هموطنانی را از دست داده ایم که رحمت و غفران الهی برای آنان و صبر و اجر برای خانواده هایشان خواستاریم و برای شفای عاجل مبتلایان و صحت و سلامت همه هموطنان دعا می کنیم.

محمد خدابخشی

نماینده مردم شریف شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، بیانات رهبری، نوروزی