داداشی مطرح کرد ؛

برنامه ریزی همه جانبه برای تحقق شعار سال یعنی جهش تولید

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس معتقد است در شرایطی که برای عبور کشور از رکود نیازمند جهش در حوزه تولید هستیم، لازم است رسانه ها هرچه بیشتر در راستای فرهنگ سازی استفاده از کالاهای داخلی بکوشند.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ ولی داداشی  با تأکید بر برنامه ریزی همه جانبه از سوی قوای کشور برای تحقق شعار سال یعنی «جهش تولید»، گفت: در مجلس دهم قوانین مختلفی برای حمایت از رونق کسب و کار و رفع موانع تولید به تصویب رسید اما نیاز به نظارت بیشتر و دقیق تر مجلس دهم و مجلس یازدهم داریم.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به تولید علم و تقویت جنبش نرم افزاری تأکید و اظهار کرد: تقویت جنبش نرم افزاری و همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است و تولید علم می تواند روش های صحیح دستیابی به جهش تولید را تبیین کند.


وی همچنین به ضرورت فرهنگ سازی برای استفاده و حمایت از تولیدات داخلی اشاره و تصریح کرد: رسانه ها و به خصوص صداوسیما در سال گذشته اهتمام ویژه ای برای حمایت از کالاهای داخلی داشته اند اما کافی نبوده است.

سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه های مجازی و کاغذی و به رسانه ملی باید برای حمایت از تولیدات داخلی برنامه ریزی جدی داشته باشند تا بتوانیم به زودی به جهشی در حوزه تولید دست پیدا کنیم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، نوروزی