اولادقباد مطرح کرد ؛

سال ((جهش تولید)) در سایه همدلی و هم گرایی آحاد مردم و تلاش مضاعف مسئولان

رئیس فراکسیون زنان مجلس در پیامی فرارسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد با همبستگی ملی از پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ فریده اولادقباد رئیس فراکسیون زنان و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن نوروز 1399 و سال جدید را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

نوروز روایتگر فرهنگ و تمدن غنی سرزمین عزیزمان ایران است که از نیاکان به یادگار مانده و همه را به نوشدن، نو اندیشیدن و تفکر در قدرت لایزال الهی برای تجدید حیات دعوت می کند.

امید آنکه خداوند مهربان به ما همت و توانمندی تغییر و بهتر شدن را عنایت کند البته خوبی ها را باید ساخت و تنها آرزو کافی نیست.

نوروز ۱۳۹۹ و تقارن آن با ماه های پر برکت رجب و شعبان که نوید بخش ایام شکوفایی معنویت است را به فال نیک می گیریم و به برکت بعثت پیامبر اکرم اسلام شاهد، استقرار سیره و سنت پیامبر (ص) در ایران و‌ جهان باشیم.

در سال ۱۳۹۸ انچه بر مردم نجیب و‌ فهیم ایران گذشت همراه با فراز و‌ نشیب ها و سختی ها بود. در ابتدای سال خسارت های پدیده سیلاب، تحریم های ظالمانه و یکجانبه و غیر بشر دوستانه دولت آمریکا، فشارهای اقتصادی و اجتماعی، شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، آسمانی شدن جمعی از فرزندان و نخبگان ایران زمین در حادثه غم انگیز هواپیمایی اوکراین و در ماه های پایانی سال شیوع ویروس منحوس کرونا و نتایج مخرب آن در ابعاد مختلف انسانی و اقتصادی بر کشور و از دست دادن تعداد زیادی از هم میهنان و شهادت مدافعان حریم سلامت کام مردم ایران را تلخ کرد، اماهمچنان مردم شریف ایران با آگاهی، سختی های گذشته را چراغ راه آینده کرده و در نهایت این وعده خداوند تبارک و تعالی است که می فرماید ((ان مع العسر یسرا)) با هر سختی آسانی است و ان شاالله با همبستگی ملی از این پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد.

اتتظار می رود هم وطنان عزیز با انجام راهکارهای خود مراقبتی ((ماندن در خانه))و پرهیز از دید و بازدیدها و سفرها و ((با حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت )) در قطع زنجیره ی انتقال و متوقف کردن این بیماری مشارکت موثر و جدی داشته باشند.

امیدوارم سال۱۳۹۹ که سال ((جهش تولید)) است در سایه همدلی و هم گرایی آحاد مردم و تلاش مضاعف مسئولان در حمایت از تولید ملی و اشتغال و بهره مندی از ظرفیت های ((نخبگان، جوانان، کارآفرینان، زنان و...)) شاهد توسعه، پیشرفت، آرامش، امنیت، قدرت و عزتمندی ایران اسلامی باشیم.

فریده اولادقباد
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

 

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار