حاجی دلیگانی مطرح کرد ؛

جهش تولید به نحوی باشد که آثار آن بر زندگی مردم نیز مشهود باشد

حسینعلی حاجی دلیگانی معتقد است اگر کیفیت کالا افزایش یابد، مردم به سمت خرید کالای داخلی جذب می شوند که این مورد نظارت اصناف را می طلبد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی؛  با اشاره به اینکه سال 98، شرایط رونق تولید فراهم شد به گونه ای که طبق فرمایش مقام معظم رهبری در سال 99 می توانیم به سمت جهش تولید حرکت کنیم، گفت: چند عامل اعم از تحریم، عدم فروش نفت خام، افزایش قیمت دلار که باعث کاهش قاچاق و افزایش چرخه صادرات شد و همچنین تلاش شرکت های دانش بنیان باعث شد کالاهای مورد نیاز کشور تأمین شده و به رونق نسبی در تولید برسیم.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون زمان آن فرا رسیده که جهش تولید به نحوی باشد که آثار آن بر زندگی مردم نیز مشهود باشد از این رو رونق تولید در سال 98، باعث تأمین زیرساخت و شکل گیری حرکتی آرام در این زمینه بود و توانستیم بازار 420 میلیونی اطراف کشور را تأمین کنیم و اکنون زمان جهش است.

وی افزود: در این شرایط تولیدکنندگان باید بر کیفیت کالاهای خود بیافزایند و قیمت اجناس را پایین آورده و در اختیار مردم و مصرف کنندگان قرار دهند و در کنار آن نیز صنوف و مسئولان وظیفه دارند نظارت کامل در این مسیر داشته باشند.

وی  در پایان با بیان اینکه وظیفه دولت این است که موانع کسب و کار و تولید را به صورت عملیاتی بردارد، خاطرنشان کرد: متأسفانه هنوز یک کارآفرین یا تولیدکننده برای دریافت پروانه، ماه ها و حتی سال ها دچار مشکل است و همچنین برخی واحدهای تولیدی برای دریافت زمین جهت ایجاد صنایع کوچک دچار مشکل هستند که دولت باید به کمک آنها بیاید تا ایجاد اشتغال شده و تولید بعد از رونق به صورت جهشی حرکت کند./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، بیماری کرونا، ویروس کرونا