قمی مطرح کرد؛

نیاز کشور جهش در تولید است

نماینده پاکدشت با تأکید بر اینکه نیاز کشور به جهش در تولید است به بیانات مقام معظم رهبری درباره عمل به توصیه های ستاد مقابله با کرونا اشاره و اظهار کرد: باید مردم از دید و بازدیدها و رفتن به مسافرت پرهیز کنند تا با کمک همدیگر کرونا را از بین ببریم.

ایسنا ؛ محمد قمی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری به مناسبت عید مبعث و عید نوروز، گفت: مقامات آمریکایی‌ نامردی‌ها و ناجوانمردی‌های زیادی در حق مردم ایران کردند که نمونه اخیر آن ادامه تحریم‌های دارویی است.

وی افزود: در شرایط فعلی لازم است که همه به تصمیمات ستاد مقابله با کرونا عمل کنند که از جمله آن پرهیز است مسافرت رفتن و ترددهای غیرضروری است. مقام معظم رهبری هم عمل به توصیه‌های این ستاد را تأکید داشتند. این یعنی دیگر نباید شک و شبهه‌ای برای کسی باقی بماند.

این نماینده مجلس با یادآوری اینکه ویروس کرونا به موضوعی جهانی تبدیل شده است، گفت: امروز برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اجتماعات مذهبی و حرم‌های مطهر و مساجد و نماز جمعه تعطیل شده است. همان طور که مقام معظم رهبری هم فرمودند تاکنون این اتفاق رخ نداده است. این کار برای حفظ سلامت مردم انجام شد که به مصلحت و به نفع مردم و جامعه است.

قمی با اشاره به هتک حرمت برخی به حرمت امام رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (س) گفت:‌ این اقدامات در کنار برخی تشکیک‌ها مبنی بر علت تعطیلی نماز جمعه و نماز جماعات باعث شد که مقام معظم رهبری به موضوع تعطیلی اجتماعات مذهبی به عنوان یک ضرورت اشاره کنند و اینکه از همه بخواهند تا به دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل کنند که این به صلاح همه است. باید از دستورات پزشکان و متخصصان پیروی کنیم همان طور که امام (ره) در زمان بیماری‌شان به دستورات پزشکان عمل می‌کردند.

وی در پایان گفت: همه کسانی که دل در گرو ایران و اسلام دارند باید به سلامت مردم و خودشان توجه کنند و بدانند ترددهای غیرضروری و مسافرت رفتن باعث افزایش ابتلا به کرونا می‌شود. همه باید کمک کنیم تا این ویروس را از بین ببریم.

انتهای پیام

برچسب ها

12 فروردین، احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید داخل، بیماری کرونا