سبحانی فر مطرح کرد ؛

غلبه بر بحران کرونا در گرو همدلی و عزم ملی

نماینده مردم سبزوار طی پیامی فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت و عنوان کرد: غلبه بر بیماری کرونا به همدلی و عزم ملی نیاز دارد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ رمضانعلی سبحانی فر نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پیامی فرا رسیدن نوروز را به مردم ایران تبریک گفت.

بسم‌ الله‌ النور

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَار

یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَار

یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَال

حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَال

بهار طبیعت در حالی رخ می‌نماید و خرمی و طراوت به جای سردی و رخوت زمستانی می آید که در سال سپری شده، رخدادهای ناگوار طبیعی و غیرطبیعی، از دست دادن سرباز وطن، سپهبد شهید سلیمانی و عزیزانی دیگر، کام مردم عزیزمان را تلخ کرد‌.

سال جدید را نیز در حالی آغاز می‌کنیم که همه‌گیری بیماری نوپدید کووید-۱۹ و تبعات ابتلا و انتقال کروناویروس، محدودیت‌هایی را برای استفاده از تعطیلات و برگزاری مراسم دیرین و آئین‌های ویژه‌ی نوروز به وجود آورده است.

از خداوند توانای بزرگ می‌خواهم در این برهه که کشورمان نیازمند عزمی ملی است و به همدلی بیش از پیش برای غلبه بر بحران به‌وجود آمده نیاز دارد، رحمتش را بر ما فرود آورد تا به سرانگشت تدبیر و هم‌یاری همگان، گره از کارهای فروبسته گشوده شود و مهربانی بی پایانش نوروزمان را روزی نو و روزگاری امن قرار دهد‌.

دست به دعا برداریم و از تغییر دهنده دل‌ها و دیده‏‌ها، از تدبیر کننده‌ی شب و روز، از گرداننده‌ی سال و حالت‌ها، بخواهیم که حال ما را به نیکوترین حال بگرداند، همه رفتگان را در جوار رحمت خود بپذیرد و به تلاشگران خدمت در راه حفظ تندرستی جامعه‌مان که سین سلامت را بر سر سفره‌ها نشانده‌اند، از خزانه لایزال محبتش، بهروزی و پاداش نیکو و قوت ببخشد.

برآمد باد صبح و بوی نوروز

به کام دوستان و بخت پیروز

مبارک بادت این سال و همه سال

همایون بادت این روز و همه روز

علی ‌سبحانی‌فر

نماینده سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، اراده ملی، بیماری کرونا، ویروس کرونا