جعفرپور مطرح کرد ؛

ما ظرفیت بسیار بالایی در کشور داریم

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس نقص قوانین را یکی از علت های کندی رونق تولید دانست و افزود: مجلس تلاش هایی را برای رفع موانع قانونی داشته و این تلاش ها باید افزایش یابد تا مسیر تولید هموار شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جمشید جعفرپورضمن تبریک سال جدید با یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: همانطوری که رهبری در بیاناتشان فرمودند ۹۸ در زمینه تولید رونق خوب و قابل قبولی داشتیم اما نسبت به عقب ماندگی ها کافی نبود یعنی ما ظرفیت بسیار بالایی در کشور داریم که این حرکت و رشد طبیعی را با حرکتی جهادی و توان مضاعف می توان چند برابر کرد و یکی از پایه ها و زیربناهای جهش تولید، روحیه جهادی است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با قانع شدن به کم نمی‌توان جهش تولید را محقق کرد، افزود: کشور ما به خوبی نشان داد که در هر شرایطی می تواند انقلابی و جهاد گونه عمل کند به عنوان مثال در بحران کرونا که بیش از یک ماه است کشور را درگیر کرده توانستیم تولید اقلام بهداشتی، شوینده ها و الکل را به صورت جهشی و به طور تقریبی به دو برابر در طول یک ماه افزایش دهیم بنابراین در سایر مسائل هم می توانیم به این روش و رویه عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه با شعار ما می توانیم و روحیه جهادی و انقلابی می توان روند رشد معمولی را به جهش تولید تبدیل کنیم، تصریح کرد: زمینه های جهش و رونق تولید در کشور وجود دارد و باید با حرکتی جهادی بالفعل شود.

نماینده مردم لارستان در مجلس دهم بروکراسی اداری را یکی از عوامل سد راه رونق تولید دانست و گفت: ضروری است دولت زمینه را برای مشارکت مردم و بخش خصوصی در تولید فراهم کند و گامی جدی برای مدیریت کاغذبازی های اداری بردارد.

جعفرپور نقص قوانین را یکی از علت های کندی رونق تولید دانست و افزود: مجلس شورای اسلامی تلاش هایی را برای رفع موانع قانونی سد راه تولید داشته و این تلاش ها باید افزایش یابد تا مسیر رونق تولید هموار شود و باید با ارایه برخی مشوق ها به سرمایه گذاران نسبت به فراهم کردن زمینه حضور آنها در تولید اقدام کرد./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید داخل، انقلاب ایران، بیماری کرونا، ویروس کرونا