جعفرزاده ایمن آبادی مطرح کرد ؛

نوروز فرصت مناسبی است که مردم با خانه ماندن زنجیره انتقال کرونا را قطع کنند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی می گوید اگر مردم از سفر در ایام نوروز اجتناب نکنند، آمار مبتلایان به کرونا رشد چشم گیری خواهد داشت که این امر نه تنها بر سلامت بلکه بر اقتصاد کشور نیز اثرگذار است.

  خبرگزاری خانه‌ملت ؛ غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به ضرورت در خانه ماندن مردم در شرایط کنونی، گفت: مادامیکه زنجیره انتقال کرونا قطع نشود کشور با این ویروس درگیر خواهد بود و از آنجایی که انسان‌های ناقل ویروس کرونا هستند، سفر و دید و بازدید عید به شیوع آن سرعت بخشیده و افراد بیشتری را مبتلا می‌کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجایی که برخی افراد به توصیه های وزارت بهداشت مبنی بر در خانه ماندن عمل نمی کنند روز به روز بر تعداد مبتلایان ویروس کرونا افزوده شده و کشور مدت بیشتری با این بیماری درگیر خواهد بود.

نوروز فرصت مناسبی است که مردم با خانه ماندن زنجیره انتقال کرونا را قطع کنند

وی با بیان اینکه نوروز فرصت مناسبی است که مردم با خانه ماندن زنجیره انتقال کرونا را قطع کنند، اظهار کرد: اگر به توصیه های ستاد مبارزه با کرونا توجه نشود آمار مبتلایان به کرونا رشد چشم گیری خواهد داشت که این امر نه تنها بر سلامت مردم بلکه بر اقتصاد آنها نیز اثرگذار است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس به ضرر بازاریان و کسبه همزمان با شیوع کرونا اشاره کرد و ادامه داد: کسب و کارهای بسیاری با شیوع ویروس کرونا آسیب دید و اگر کشور مدت زمان بیشتری با این ویروس درگیر باشد، آسیب و ضرر مالی این کسب و کارها افزایش می‌یابد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید پایدار، انجام کسب و کار، بازار کسب و کار، بیماری کرونا، رونق کسب و کار، ویروس کرونا