کولیوند مطرح کرد ؛

مدیریت های جهادی در ساخت و سازهای بعد از جنگ از مهم ترین اقداماتی بود که سپاه بعد از پایان جنگ و برای خدمت رسانی به مردم در دستور کار قرار دارد

کولیوند خدمات پاسداران و جانبازان در دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب ارزشمند توصیف کرد و گفت: دستاوردهای امروز ثمره از جان گذشتگی پاسداران، جانبازان و شهدای انقلاب است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد کولیوند در آستانه روز پاسدار و جانباز، با تبریک میلاد امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) گفت: انقلاب به دلیل خدمات پاسداران و بسیجی ها در 4 دهه گذشته مدیون آنهاست چرا که با تمامی توان در هر عرصه‌ای که کشور با مشکلات جدی روبرو بود ورود کرده و گره ای از مشکلات کشور باز کردند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با یادآوری خدمات پاسداران در سال های ابتدایی پیروزی انقلاب افزود: در آن زمان که کشور درگیر مشکلات امنیتی منافقان بود پاسداران با ورود به موقع امنیت را در بسیاری از استان های درگیر از جمله کرستان، سیستان وبلوچستان، آذربایجان غربی و ... برقرار کردند، بعد از آن هم با آغاز جنگ تحمیلی تمام توان خود را در عرصه نظامی به کار گرفتند.

وی با بیان اینکه خدمات پاسداران و سپاه در زمان صلح نیز ادامه دار بود گفت: مدیریت‌های جهادی در ساخت و سازهای بعد از جنگ از مهم ترین اقداماتی بود که سپاه بعد از پایان جنگ و برای خدمت رسانی به مردم در دستور کار قرار داد.

کولیوند با تاکید بر خدمات سپاه و بسیج برای ایجاد امنیت طی یک دهه‌ی اخیر ادامه داد: در شرایطی که عده ای در تلاش بودند تا در فتنه 88 و سایر نابسامانی های بعد از آن همچون حوادث آبان ماه ۹۸ و ماجرای گرانی بنزین اعتراضات مردمی را تبدیل به اغتشاش کنند باز هم این نیروهای پاسدار و بسیجیان بودند که با چشمانی باز و بصیریتی بالا در صحنه حضور پیدا کرده و از کیان نظام دفاع کردند.

رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی کشور در مجلس دهم با تاکید بر جانثاری‌های پاسداران در جریان دفاع از میهن اسلامی وانقلاب، ادامه داد: بسیاری از پاسداران انقلاب در جریان انجام وظیفه طی 40 سال به شهادت رسیده و تعداد زیادی از آنان به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند و امروز برای قدردانی از این عزیزان روز میلاد حضرت عباس (ع) به عنوان روز جانباز نامگذاری شده است.

کولیوند با بیان اینکه امروز جانبازان بسیاری که در مسیر خدمت به نظام گام برداشتند با مشکل ضایعه نخاعی، قطع عضو، مشکلات اعصاب و روان و مشکلات ناشی از حملات شیمیایی روبرو هستند تاکید کرد که به فرموده مقام معظم رهبری باید شان و جایگاه و حرمت جانبازان عزیز حفظ شود.

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس شورای اسلامی دستاوردهای امروز انقلاب را ثمره از جان گذشتگی جانبازان و شهدا برشمرد و تاکید کرد: هر موفقیتی که برای نظام حاصل می‌شود مرهون شجاعت پاسداران، جانبازان و شهدایی است که برای انقلاب از جان خود مایه گذاشتند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، انگیزه های جهادی و بسیجی، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی