ابراهیمی مطرح کرد ؛

تحقق شعار "جهش تولید" الزاماتی دارد که جز با همفکری و همدلی همه ارکان و مردم میسر نمی شود

علی ابراهیمی می گوید: اهمیت تولید و تاثیر آن برکاهش وابستگی به دیگر کشورها، رفع بیکاری و اشتغالزایی موجب شده رهبر معظم انقلاب مجددا در نام گذاری سال به امر تولید تاکید داشته باشند.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ علی ابراهیمی با اشاره به نامگذاری سال 99 به نام سال جهش تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: تحقق شعار "جهش تولید" الزاماتی دارد که جز با همفکری و همدلی همه ارکان و مردم میسر نمی شود، باید همه همگام با یکدیگر در جهت تحقق شعار سال حرکت کنیم.

نماینده مردم شازند در مجلس با تاکید براینکه یکی از برنامه‌های اساسی مجلس یازدهم باید توجه به مشکلات اساسی و مهم مردم یعنی معیشت، اقتصاد، تورم و اشتغال باشد، مطرح کرد: مجلس ریل‌گذاری‌های لازم در زمینه تولید و اشتغال را باید انجام دهد و دولت هم در ریل‌گذاری انجام شده توسط مجلس حرکت کند.

ابراهیمی رفع نیازهای بازنشستگان و همسان سازی حقوق آنان را یکی از اولویت های مجلس یازدهم برشمرد و ادامه داد: اهمیت تولید و تاثیر آن بر کاهش وابستگی به دیگر کشورها، رفع بیکاری و اشتغالزایی موجب شده رهبر معظم انقلاب مجددا در نام گذاری سال به امر تولید تاکید داشته باشند.

وی اظهارداشت: اگر بخواهیم جهش تولید ایجاد کنیم و از وضع رکود کنونی خارج شده و به رونق دست یابیم باید موانع تولید را از سر راه برداریم و به نخبگان و جوانان کشور اعتماد کنیم، مطرح کرد: تحقق شعار جهش تولید نیازمند خلاقیت‌ها و نوآوری‌جوانان مبتکر کشور و همچنین قوای سه گانه است تا دست در دست یکدیگر دهند و این امر محقق شود. مجلس یازدهم هم باید در مسیر تحقق شعار سال اقدامات مؤثر را به عمل آورد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید براینکه دولت و مجلس باید با جدیت تمام زمینه را برای تحقق شعار سال فراهم آورند،تصریح کرد: دولت و مجلس باید پاسخ مناسبی برای اشتغال و رفع بیکاری جامعه داشته باشند./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، رونق اقتصاد، رونق اقتصادی