قربانی مطرح کرد ؛

عملیاتی کردن شعار سال نیازمند استراتژی، پشتکار، همدلی و استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی دانست

نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس عملیاتی کردن شعار سال را نیازمند استراتژی، پشتکار، همدلی و استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی دانست و گفت: با همدلی دولت و مجلس این شعار مهم و ارزشمند تحقق می یابد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسین قربانی با یادآوری نامگذاری سال 99 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید، گفت: شعار سال چراغ راهی برای رشد و توسعه کشور و ساماندهی امور است.

نایب رئیس کمیسیون و بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت ها برای تحقق شعار سال استفاده کرد، افزود: امیدواریم با همت و پشتکار سه قوه و تمامی دستگاه ها بتوان این شعار را عملیاتی کرد البته تحقق آن نیازمند برنامه ریزی دقیق و منسجم و همدلی و همراهی همه است.

وی تنها راهکار مقابله با بحران ها و تحریم ها را توجه به ظرفیت های داخلی؛ نخبگان، دانشمندان و جوانان دانست و ادامه داد: با همت بلند مردان و زنان سرزمینمان می‌توانیم بر مشکلات غلبه کنیم و شعار سال را در سال ۹۹ اجرایی و عملیاتی کنیم.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس دهم، عملیاتی کردن شعار را نیازمند استراتژی، پشتکار و همدلی و استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی دانست و گفت: با همدلی دولت و مجلس این شعار مهم و ارزشمند تحقق پیدا می کند و به طور قطع جهش تولید راهکاری موثر برای بهبود وضعیت اشتغال و سدی محکم در برابر جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه است.

قربانی بر ضرورت توجه جدی به ارتقای کیفیت کالاهای داخلی تاکید کرد و افزود: بهبود وضعیت کالای ایرانی و تولید داخل در گرو سیاست گذاری مناسب، افزایش حمایت ها، تبلیغ کالاها در بازارهای داخلی و خارجی، سوق دادن مردم به سمت خرید، اعتماد سازی، ایجاد بستری امن برای تولید و بازاریابی مناسب است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران داخلی، گفت: مجلس از هیچ گونه تلاشی برای تحقق شعار سال فروگذار نمی کند و آمادگی لازم را دارد همچنین دولت هم باید تدابیر و سازوکارهای مناسبی را برای عملیاتی کردن آن اتخاذ و مسیر را هموار کند.

وی یادآور شد: وقتی بحران کرونا در دنیا رخ داد رئیس سازمان بهداشت جهانی به جمله بسیار زیبایی اشاره کرد و گفت؛ در حال حاضر وقت گله مندی و حرف زدن نیست و وقت عمل و در میدان بودن است بنابراین برای تحقق چنین شعارهای استراتژی هم میدانی و عملگرا بودن و همدلی و همراهی لازم است و برای نقدها و ان قلت ها همیشه زمان هست و تحقق این شعار با همراهی و همدلی همه قوا حاصل می شود./
پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی