عباسی مطرح کرد ؛

بررسی حمایت از اقشار آسیب پذیر و بنگاه های تولیدی

سخنگوی هیات رئیسه مجلس با اعلام برگزاری جلسه غیر علنی امروز مجلس با استفاده از فناوری دیجیتالی دوسویه، از بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی، ابعاد مقابله با شیوع کرونا و حمایت از اقشار آسیب پذیر در جلسه امرور مجلس خبر داد.

خبرگزاری خانه ملت؛  اسدالله عباسی امروز (یک شنبه، 10 فروردین ماه) در جمع خبرنگاران از برگزاری سومین نشست غیرعلنی مجلس با استفاده از فناوری دیجیتال دوسویه برای بررسی مسائل جاری کشور خبر داد، گفت: در نشست امروز در مورد طرح فاصله گذاری اجتماعی و ابعاد شیوع کرونا، برنامه‌های دولت و اعتبارات اختصاص یافته برای درمان آن بحث و گفت و گو شد و در رابطه با برگزاری کم و کیف جلسات مجلس از نمایندگان نظرخواهی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در ادامه نشست امروز جلسه هیات رئیسه برگزار و در مورد کم و کیف برگزاری جلسات آینده مجلس تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد، افزود: امیدواریم بتوانیم وظیفه مجلس را در این شرایط سخت به خوبی ایفا و راهکارهای مناسبی را برای تسهیل امور اتخاذ کنیم.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس دهم ادامه داد: در نشست امروز علاوه بر بررسی طرح فاصله گذاری اجتماعی که مجلس دولت را برای اجرای آن همراهی کرد در مورد حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه و مردمی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند از جمله بنگاه های تولیدی و همراهی سیستم نظام بانکی با مردم بحث و گفت و گو شد.

عباسی یادآور شد: دستور جلسات مجلس را اولویت بندی می کنیم و آنچه که نیاز کشور بوده و برخی از موضوعاتی که اعاده شده از شورای نگهبان است و باید در مجلس دهم به اتمام برسد را در دستور کار قرار می دهیم و اعلام خواهیم کرد.

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، بیماری کرونا، ویروس کرونا