نوروزی مطرح کرد ؛

جمهوری اسلامی بر پایه نظر مردم و شرع اسلام بنیان نهاده شد

حسن نوروزی ، با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی جمهوری اسلامی ایران هستند تاکید کرد که توطئه های آمریکا و جهان غرب باعث استحکام بیشتر نظام و تلاش مردم برای حفظ آن شده است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ حسن نوروزی به مناسبت دوازدهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران، گفت: مردم در سال 58 به جمهوری اسلامی ایران رای آری دادند که امام خمینی(ره) تاکید کرده بودند، بدون یک کلمه کم یا زیاد اعمال شود که جمهوری به معنای حضور مردم در صحنه و اسلامی یعنی اداره کشور بر اساس شرع اسلام است.

جمهوری اسلامی بر پایه نظر مردم و شرع اسلام بنیان نهاده شد

نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم با رای بیش از 98 درصدی خود به جمهوری اسلامی ایران خواستار تشکیل نظامی شدند که بر اساس رای مردم و شرع اسلام فعالیت کند.
وی تصریح کرد: مردم بعد از گذشت 41 سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همچنان با گذشت از جان و مالشان و با بهره‌مندی از رهنمودهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت و حفاظت می‌کنند.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، خاطرنشان کرد: آنچه دشمنان اسلام چه صهیونیسم و چه امپریالیسم از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با آن مخالفت می‌کنند، تداوم فعالیت حکومتی است که با رای 98 درصدی مردم بنیان نهاده شده است.

نابودی جمهوری اسلامی تنها هدف آمریکا و جهان غرب در منطقه است

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا در منطقه، تاکید کرد: تهدیدهای اخیر آمریکا و استکبارگران جهان غرب تنها محدود به زمان حال نیست، بلکه از زمان جنگ تحمیلی آغاز شد و در شرایط کنونی با اعمال تحریم‌ها و با هدف نابودی جمهوری اسلامی ایران که مردم صاحبان اصلی آن هستند به نقطه اوج خود رسیده است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: توطئه‌های آمریکا و جهان غرب باعث استحکام بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش مردم برای حفظ آن شده است، بنابراین ایران بدون هیچ هراسی از این گونه تهدیدها به تداوم راه امام راحل(ره) خواهد پرداخت./

پایان پیام

برچسب ها

12 فروردین، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا