پژمان فر مطرح کرد ؛

رمز تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران وحدت مردم در کنار رهبریِ امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس رمز تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران را در ۴۰ سال گذشته وحدت مردم در کنار رهبریِ امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دانست.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ نصرالله پژمان‌فر به مناسبت سالروز رای مردم به نظام جمهوری اسلامی در پی همه‌پرسی دوازدهم فروردین سال 1358، گفت: رمز تداوم جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته حمایت و وحدت مردم در کنار رهبریِ امام (ره) و مقام معظم رهبری است و از آنجا که حضور گسترده مردم در رفراندوم 12 فروردین در هیچ جای دنیا تجربه نشده است دشمنان تلاش می‌کنند با بمباران رسانه‌ای به اصل نظام جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند اما در پی رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری، توطئه‌های آن‌ها در ادوار مختلف خنثی شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 12 فروردین ماه روزی است که ملت ایران سرنوشت خود را رقم زدند و یک رویداد بسیار مهم در تاریخی ثبت شد اکنون نیز پس از گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور از نظامی مقتدر برخوردار است.

عضو کمیسیون فرهنگی افزود: ایران از زمان جنگ تحمیلی تاکنون فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشته و توطئه‌های آمریکا در جهت تضعیف ایران و تلاش برای تغییر ساختار سیاسی نظام جمهوری اسلامی نقشه بر آب شده و شکست خورده است./

پایان پیام

برچسب ها

12 فروردین، اخبار برگزیده، بیانات رهبری، تحریم اقتصادی، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب، رهبری