خجسته مطرح کرد ؛

جمهوری اسلامی کمر استکبار و رژیم صهیونیستی را شکست

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به مشارکت حداکثری مردم در همه پرسی جمهوری اسلامی، گفت: روز ۱۲ فروردین، نماد حضور مردم فهیم و حق طلب ایران در عرصه سیاسی است.

 خبرگزاری خانه‌ملت ؛ امیر خجسته به مناسبت سالروز همه‌پرسی تاریخی نظام جمهوری اسلامی در دوازدهم فروردین سال 1358، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران پس از هزار و چهارصد سال بر اساس اصول اسلام واقعی و مردم سالاری دینی پایه‌گذاری شد. مردم ایران اسلامی با مشارکت حداکثری در همه پرسی پاسخ مثبت به نظام جمهوری اسلامی دادند و برای تحقق آرمان‌های جمهوری اسلامی ایستادگی کردند و خون دادند.

جمهوری اسلامی کمر استکبار و رژیم صهیونیستی را شکست

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه 12 فروردین نماد حضور مردم فهیم و حق طلب ایران در عرصه سیاسی است، افزود: مردم ایران جمهوری اسلامی را ذیل رهبری امام راحل(ره) رسمیت بخشیدند و کمر استکبار جهانی را شکستند. جمهوری اسلامی در مقابل مزدوران جهان ایستاد و موجب تثبیت کشور ایران در دنیا شد.

وی با بیان اینکه تاریخ چنین مردم و انقلاب به خود ندیده است، تصریح کرد: دشمنان منطقه و استکبار جهانی تلاش بسیاری برای نابودی جمهوری اسلامی کرد، جنگ تحمیلی علیه ما به راه انداختند اما جوانان ایران اسلامی درخت جمهوری اسلامی را بارور کردند و در مقابل دشمن ایستادند.

خجسته با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی کمر استکبار و رژیم صهیونیستی را شکست، عنوان کرد: در طول چهل و یک سال اخیر دولتمردان آمریکا و هم دستانش انواع توطئه و تحریم‌های اقتصادی و سیاسی را علیه ایران اسلامی اعمال کردند تا جمهوری اسلامی را نابود کنند اما جمهوری اسلامی همچنان فریادرس ایرانیان و مسلمانان جهان است و به ابرقدرت جهانی و منطقه‌ای تبدیل شده است.

مردم، پشتوانه نظام جمهوری اسلامی

این نماینده مردم در مجلس دهم معتقد است: مردم پشتوانه جمهوری اسلامی هستند و این مردم تاکنون اجازه ندادند که رژیم صهیونیستی، دولتمردان آمریکا و حکام عرب به خواسته‌های خود دست پیدا کنند. جمهوری اسلامی علی‌رغم سختی‌های فراوان و قصور برخی از دولت‌ها پیشرفت های خوبی داشته است. جمهوری اسلامی پس از شهادت سردار سلیمانی با تکیه بر توان موشکی خود پایگاه آمریکا در خاورمیانه را هدف قرار داد و سیلی محکمی به دولتمردان آمریکایی زد.

نایب رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با یادآوری دستاوردهای جمهوری اسلامی در زمینه کشاورزی، دفاعی، نظامی و غیره گفت: جمهوری اسلامی با همت و تلاش مردم با استعداد و با استفاده از ظرفیت نخبگان، جوانان و شرکت‌های دانش بنیان خود می‌تواند بهترین دستاوردها و پیشرفت‌ها را رقم بزند کما اینکه پیشرفت‌های خاص و ویژه در حوزه‌های هسته‌ای و بهداشتی داشته است./

پایان پیام
 

برچسب ها

12 فروردین، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، افزایش تولید داخل، بیانات رهبری، تحریم اقتصادی، سپاه پاسداران