ساعی مطرح کرد ؛

فداکاری در قالب مدافعان سلامت مصداق بارز ایثار است

نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه روز جمهوری اسلامی نماد مقاومت، ایثار و اتحاد ملت ایران است، تاکید کرد که آنها با اطاعت از رهنمودهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب پیوسته در مقابل هر نوع تعدی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند .

 خبرگزاری خانه ملت؛ زهرا ساعی روز جمهوری اسلامی ایران را آغازی بر تثبیت انقلاب اسلامی دانست و افزود: روز دوازدهم فروردین یادآور تلاش‌های شهدا، امام شهدا و ملت ایران برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران است که در پی مقاومت در طول هشت سال جنگ تحمیلی محقق شد.

فداکاری در قالب مدافعان سلامت مصداق بارز ایثار است

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه روز جمهوری اسلامی نماد مقاومت، ایثار و اتحاد ملت ایران است، ادامه داد: ملت ایران نه تنها در دوران جنگ تحمیلی بلکه بعد از آن نیز در عرصه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان به ویژه آمریکا جهانخوار و در جبهه مقاومت در قالب مدافعان حرم نشان دادند که در برابر ظلم استکبارگران جهان سکوت نخواهند کرد.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون نیز در پی شیوع ویروس کرونا هم پرستاران و پزشکان در قالب مدافعان سلامت و هم نیروهای مسلح در کنار آنها قهرمانانه به حراست و حفاظت از جان و مال هموطنان خود پرداخته و نشان دادند که برای حمایت از همنوعان خود در هر زمان و هر مکان ایثار می‌کنند.

آمریکا و متحدانش بار دیگر دچار خسران خواهند شد

رئیس کمیته جوانان، زنان و خانواده کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه اتحاد ملی عامل اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است، یادآور شد: آمریکا در روزهای اخیر اقدام به پیاده‌سازی ادوات جنگی در عراق کرده است و همچون گذشته برای ایجاد ناآرامی در منطقه تلاش می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: ملت ایران اثبات کرده است که با اطاعت از رهنمودهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب پیوسته در مقابل هر نوع تعدی از سوی دشمنان ایستادگی می‌کنند و در حمایت از نظام جمهوری اسلامی ایران از جان و مال خود خواهند گذشت، بنابراین این بار هم آمریکا و متحدانش با ایجاد آشوب در منطقه، نه تنها به اهداف شوم خود دست نمی‌یابند، بلکه به شدت دچار خسران خواهند شد./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیانات رهبری، بیماری کرونا، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب، ویروس کرونا