قوامی مطرح کرد ؛

کمیسیون ویژه حمایت از تولید در نوروز هر 3 روز یکبار جلسه داشت

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید مجلس در اسفند و فروردین تعطیل نبود و تنها شکل فعالیت آن تغییر کرده و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی به وظایف خود عمل کرد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ هادی قوامی درباره برخی انتقادات به قوه مقننه مبنی بر اینکه مجلس همزمان با شیوع کرونا تعطیل است، گفت: پس از رد کلیات لایحه بودجه سال 99 در اسفند ماه، جلسات متعدد کمیسیون تلفیق برای رفع ایرادات مدنظر نمایندگان در محل کمیسیون و صحن علنی برگزار شد.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید در نوروز هر 3 روز یکبار جلسه داشت

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در اسفند و فرودین ماه 3 جلسه صحن علنی مجلس به صورت مجاری برگزار شد، افزود: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در روزهای گذشته جلسات بسیاری برای بررسی تبعات اقتصادی کرونا و راهکارهای تحقق شعار سال برگزار کرد. حتی 13 فروردین ماه علیرغم تعطیلی رسمی کمیسیون مذکور به صورت حضوری و مجازی جلسه داشت، در واقع کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در ایام نوروز هر 3 روز یک بار جلسه داشت.

مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته فعال بوده است

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در روزهای گذشته فعال بوده است، اظهار کرد: گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی درباره آثار اقتصادی تولید و برنامه های مورد نیاز برای جهش تولید در حال تکمیل بوده تا گزارش آن در نشست علنی هفته آینده ارائه شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به جلسات متعدد نمایندگان با مرکز پژوهش ها، ضافه کرد: مجلس در هفته های اخیر تعطیل نبود و تنها شکل فعالیت آن تغییر کرده در واقع با استفاده از ظرفیت فضای مجازی به وظایف خود عمل کرده است.

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: بهتر است منتقدانی که معتقدند مجلس در شیوع کرونا تعطیل بوده، اخبار را به دقت پیگیری کرده و سپس اظهار نظر کنند، برخی افراد علیرغم بی اطلاع بودن نقد می کنند./

پایان پیام
 

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، شورای عالی فضای مجازی، صحن علنی