پزشکیان مطرح کرد ؛

اگر یک ماه با قدرت ، عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم ویروس کرونا را می توان زمین گیر کرد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور وزرای بهداشت، کشور و معاون رئیس جمهور در نشست امروز برای ارائه گزارش در مورد وضعیت کرونا و اقتصادی کشور، گفت: اگر یک ماه با قدرت عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم ویروس کرونا را می توان زمین گیر کرد.

خبرگزاری خانه ملت؛  مسعود پزشکیان در نشست امروز (سه شنبه، 19 فروردین ماه)، گفت: جلسه امروز راجع به بحران کرونا است که کشور و جهان را درگیر کرده است و از وزرای بهداشت و درمان و کشور و همچنین معاون رئیس جمهور دعوت کردیم که در جلسه امروز حضور داشته باشند و در مورد وضعیت بیماری کرونا و اقتصادی گزارش دهند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زحمات و تلاش های مردم، صداوسیما، دولت، سپاه، ارتش، بسیج و نیروهای انتظامی در مبارزه با کرونا قابل قدردانی است، افزود: از صداوسیما باید قدردانی کرد که با تمامی تلاش در مورد کرونا اطلاع رسانی می کند.

وی با تاکید بر اینکه اگر یک ماه با قدرت ، عالمانه و با مشارکت همه مردم عمل کنیم ویروس کرونا را می توان زمین گیر کرد، ادامه داد: باید همگی دست به دست هم دهیم تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس دهم یادآور شد: در جلسه امروز در مورد مسائل معیشتی، اقتصادی و گرفتاری های موجود بحث می شود و در آخر جمع بندی خواهیم کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بحران، بیماری کرونا، ویروس کرونا