بروجردی مطرح کرد ؛

تحرکات اخیر ایالات متحده در عراق

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحرکات اخیر ایالات متحده در عراق در راستای ایجاد چالش نظامی است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی با اشاره به تحرکات اخیر ایالات متحده در عراق، گفت: امروزه بحران کرونا در آمریکا به چالش جدی تبدیل شده و عملا تمام حاکمیت این کشور را درگیر کرده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری آمار بالای نظامیان آمریکایی که دچار کرونا شده اند، اظهار کرد: بنابراین باید اذعان کرد ترامپ به شدت در برابر افکار عمومی آمریکا قرار گرفته لذا درصدد ایجاد بحران پر سر و صدای برون مرزی است تا افکار عمومی کشورش را از فشار فزاینده به دولت منحرف کند.

وی با بیان اینکه تحرکات و تهدیدهای آمریکا در عراق خطرناک است، ادامه داد: احتمال اینکه ایالات متحده دست به اقدامات جدیدی در عراق بزند وجود دارد اما بعد فضاسازی و روانی اقداماتش پررنگ تر است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بدون تردید جوانان غیور عراقی به ویژه نیروهای حشدالشعبی و نیروهای ارتش این کشور اجازه نخواهند داد این دسیسه محقق شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: طبق مقررات بی المللی باید گفت که حضور آمریکا در عراق به معنای اشغالگری است از این رو به نفع آنها است هر چه سریع تر خاک عراق را ترک کنند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیماری کرونا، رژیم صهونیستی