جمالی مطرح کرد ؛

وجود امنیت لازمه مشخص برای پیشرفت و رفاه و توسعه در هر جامعه و کشوری است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) چشمان بیدار جامعه هستند گفت که مردم ایران باید قدردان زحمات این عزیزان در زمینه های مختلف باشند که امنیت را برای ما به ارمغان آورده اند.

 ایسنا ؛ محمد جواد جمالی با اشاره به روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: وجود امنیت لازمه مشخص برای پیشرفت و رفاه و توسعه در هر جامعه و کشوری است؛ در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ساختار سازمان امنیت در کشور تخریب شده بود و در همان زمان با رشد قارچ‌گونه گروه های الحادی و معاند مواجه بودیم که متاسفانه هزینه های زیادی برای کشور به ارمغان آورد، از جمله آن شهدای هفت تیر ، ۸ شهریور و شهید مطهری و شهید شدن تعداد زیادی از مردم در کوچه و بازار بود.

وی افزود: بعد از آن منافقان با صدام در جنگ تحمیلی همکاری کردند و این اقدامات همه به دلیل نبود سیستم های امنیتی در کشور ما صورت گرفت و ضربات سنگین و سهمگینی را وارد کرد. بعد از شکل‌گیری سیستم امنیتی در کشور خوشبختانه مبارزه با ملحدین و معاندان به شکل بسیار گسترده صورت گرفت. سربازان گمنام امام زمان (عج) در مبارزه با نفوذ بیگانگان و جاسوسی ها به خصوص در برهه اخیر در جلوگیری از نفوذ و خرابکاری گروه‌های مسلح داعش بسیار موفق بودند. آنها در مبارزه با مفاسد اقتصادی، نفوذ فرهنگی و قاچاق و در اقدامات ضد جاسوسی موفق عمل کردند. البته که نمی توانند همه اقدامات شان را به دلیل امنیتی اعلام کند و این نشان از مظلومیت آنها دارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) چشمان بیدار جامعه هستند آنها اقدامات شایسته‌ای برای آنکه ایران در منطقه بحران زده خاورمیانه امن باشد، انجام داده‌اند؛ کشور ما ۱۵ همسایه آبی و خاکی دارد که اکثریت آنها نیروهای جاسوسی علیه کشورمان از رژیم صهیونیستی و آمریکا از سایر دول متخاصم دارند لذا مردم باید قدردان زحمات این عزیزان در زمینه‌های مختلف باشند که امنیت را برای ما به ارمغان آوردند.

انتهای پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، دانشنامه امام مهدی (عج)، سربازان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی