علیرضابیگی مظرح کرد ؛

با رفتارهای غرب و آمریکا در قبال شیوع ویروس کرونا، افسانه دهکده جهانی برای همیشه منتفی شد

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: با رفتارهای غرب و آمریکا در قبال شیوع ویروس کرونا، افسانه دهکده جهانی برای همیشه منتفی شد.

خبرگزاری مهر؛ احمد علیرضابیگی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد خوی وحشی‌گری در غرب و واکنش غرب به بحران کرونا گفت: با شیوع این بحران و واکنش‌هایی که جهان غرب داشت، افسانه دهکده جهانی منتفی شد و تئوری جهان به هم پیوسته کاملاً شکست خورد.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: غربی‌ها فهمیدند که اگر پایش بیفتد، ایالات متحده حاضر است بین اروپا و آمریکا دیوار بکشد. رفتارهای ترامپ، چهره عریان جامعه آمریکا است.

وی افزود: شاید غرب‌گرایان حرف‌های ما را قبول نکنند اما امروز هیچ مانعی برای درک واقعی چهره کریه غرب وجود ندارد و اگر افرادی منکر این واقعیت هستند، خود را به خواب زده‌اند و هیچ‌گاه بیدار نخواهند شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در خصوص تلاش‌های دولت برای کمک گرفتن از غرب و جامعه بین‌الملل جهت مبارزه با بیماری کرونا گفت: آمریکا و غرب چندین‌بار امتحان خود را پس داده‌اند اما به نظر می‌رسد غرب‌گرایان نمی‌خواهند این واقعیت را بپذیرند. ترامپ با نقض مکرر برجام، تمام سرمایه غرب‌گرایان را به آتش کشید اما متأسفانه طیف سیاسی غرب‌گرایان هنوز حاضر نیستند از اندیشه خود دست بکشند.

وی با تأکید بر اینکه تجربه تاریخی دشمنی غرب و آمریکا با ایران را با گران‌ترین قیمت به دست آوردیم، گفت: حیات و ممات غرب‌گرایان به تلاش برای برقراری رابطه با آمریکا و اروپاست بنابراین تلاش دارند تا به این تفکر تنفس مصنوعی بدهند.

 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیماری کرونا، تحریم های غرب، جوانان غربی، ویروس کرونا