برزگر کلشانی مطرح کرد ؛

حملات گسترده متجاوزان سعودی به 150 منطقه از یمن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حملات گسترده متجاوزان سعودی به ۱۵۰ منطقه از یمن فرار رو به جلو برای سرپوش گذاشتن بر شکست های پی در پی است.

خبرگزاری خانه ملت؛ شهروز برزگر کلشانی در خصوص حملات گسترده متجاوزان سعودی به 150 منطقه از یمن طی چند روز گذشته، گفت: شاید در نگاه اول حملات هوایی به یمن راه برتری نظامی را برای متجاوزان باز کند اما نتیجه آن پیروزی نهایی نیست.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع ائتلاف عربی نتوانسته بر روی زمین دستاوردهای خاص نظامی در یمن بدست بیاورد که این موضوع شکست بزرگی محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه با گذشت چند سال از بحران یمن، امروزه شاهد تقویت نیروهای نظامی این کشور هستیم، ادامه داد: به عبارتی در چند وقت گذشته شاهد پرواز پهپاد ها و موشک های یمنی بر فراز عربستان هستیم که بیانگر تغییر رویه جنگ است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه سردرگمی در میان فرماندهان نظامی متخاصم مشهود است، تصریح کرد: در واقع توانایی نظامی عربستان و همپیمانانش وابسته به آمریکا و دیگر کشورها است از این رو چنین موضوعی موجب شده نظامیان این کشور نتوانند آنچنان که باید در عرصه مبارزه حضور داشته باشند و دستاورد نظامی حاصل کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سیاست‌های جنگ طلبی و شتاب‌زده عربستان موجب شده این کشور شکست های پی در پی روبرو شود که باتلاق یمن محسوس ترین آن برشمرده می شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جنگنده های رژیم متجاوز سعودی طی پنج روز اخیر بیش از 150 بار مناطق مختلف به ویژه استانهای مارب و الجوف را بمباران کردند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیماری کرونا، جنگ، جنگ تحمیلی، عرب، ویروس کرونا