ذوالقدر مطرح کرد ؛

ستاد مقابله با کرونا ارائه بسته های بهداشتی به کارکنان را تصویب کرده است

عضو مجمع نمایندگان تهران گفت: ستاد مقابله با کرونا ارائه بسته های بهداشتی به کارکنان را تصویب کرده و هر دستگاهی که از این دستورالعمل سرپیچی کند تخلف کرده است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سیده فاطمه ذوالقدر در مورد اظهارات مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران مبنی بر اینکه با توجه به افزایش آمار مسافران استفاده از ماسک اجباری می‌شود، گفت: سازمان‌های دولتی و خصوصی باید بسته‌های بهداشتی مقابله با کرونا را در اختیار کارکنان قرار دهد زیرا در شرایط فعلی بخش عمده مسافران مترو کارکنان دستگاه‌ها هستند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی کارکنان امکان تهیه امکانات بهداشتی مانند ماسک را ندارند و در صورت استفاده اجباری از ماسک در مترو با مشکل مواجه می‌شوند.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های صورت گرفته قرار شده که این امکانات توسط دستگاه ها در اختیار کارکنان قرار گیرد و در واقع در این رابطه وظیفه دارند؛ شاهد ترافیک شدیدی در مترو هستیم و در صورت عدم اتخاذ تدابیر ویژه با افزایش مبتلایان به کرونا مواجه خواهیم شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: ستاد مقابله با کرونا ارائه بسته‌های بهداشتی به کارکنان را تصویب کرده و هر دستگاهی که از این دستورالعمل سرپیچی کند تخلف کرده است.

ذوالقدر با بیان اینکه با توجه به حاکم بودن هوای سرد بر کشور امکان افزایش مبتلایان وجود دارد، گفت: اینکه وضعیت برخی مناطق را سفید کردند درست نیست زیرا باید تمامی جوانب را در نظر گرفت؛ بر اساس اظهارات مسئولان وزارت بهداشت وضعیت پایتخت قرمز و تعداد مبتلایان رو به افزایش است بنابراین باید بسیار مراقب باشیم تا وضعیت بدتر از این نشود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم بر ضرورت توجه ویژه به قرنطینه و فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد و گفت: دولت باید بسته‌های معیشتی را به اقشار آسیب پذیر جامعه اختصاص دهد و همچنین برای کاهش سرفاصله قطارهای مترو با توجه به شرایط فعلی باید چاره‌اندیشی کرد./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، بیماری کرونا، ویروس کرونا