خبر

مسیر شما: اخبار اگر دولت آمریکا می خواهد به ایران برای مقابله با کرونا کمکی کند، تحریم های ظالمانه را بردارد
اگر دولت آمریکا می خواهد به ایران برای مقابله با کرونا کمکی کند، تحریم های ظالمانه را بردارد

نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اگر دولت آمریکا می خواهد به ایران برای مقابله با کرونا کمکی کند، تحریم های ظالمانه را بردارد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ محمد حسین قربانی در رابطه با انتشار خبری مبنی بر اینکه کره‌جنوبی برای ارسال کمک به ایران از آمریکا مجوز دریافت کرده است، گفت: ایران همواره در شرایط بحرانی پیشتاز ارسال کمک‌های انسان دوستانه به کشورهای آسیب دیده بوده است. حتی در بحران کرونا هم ایران اولین کشوری بوده که به چین کمک کرده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه، با بیان اینکه ایران آماده پذیرش کمک‌های انسان‌دوستانه کشورها است، افزود:دروازه‌های ایران به روی کشورها برای ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه بسته نیست و تنها اعلام کردیم که نیازی به کمک‌های آمریکایی برای مقابله با کرونا نداریم. اگر دولت آمریکا می‌خواهد به ایران کمکی کند، تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی را بردارد.

اگر دولت آمریکا می‌خواهد به ایران کمکی کند، تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی را بردارد

قربانی، با بیان اینکه تحریم غذا و دارو در شرایط بحرانی و جنگ بر خلاف پروتکل‌های بین المللی است، افزود: آمریکا نه تنها تحریم‌های ایران را در شرایط بحرانی کرونا کاهش نداد، بلکه تحریم‌هایی هم به آن اضافه کرد و این نشان می‌دهد که حس انسان دوستانه در حکام آمریکایی وجود نداشته و حرف و عملشان با یکدیگر در تضاد است. بی‌تردید افکارعمومی دنیا این بدرفتاری ها را مشاهده کرده و قضاوت می‌کند.

نائب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت ایران با همت، پشتکار و حضور یک‌پارچه گروه‌های جهادی، ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در کنار کادر درمانی، توانست در مهار بحران شیوع کرونا سربلند بیرون بیاید .

نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: ما از کمک‌های بشر دوستانه هر کشوری از جمله کره‌جنوبی استقبال می‌کنیم و امیدواریم حس تعاون و همکاری بین همه ملت‌ها و دولت‌ها به وجود بیاید چرا که شیوع کرونا در صد سال اخیر اولین بحران جهانی بوده است./

پایان پیام
 

نظر شما
مشخصات خبر