جواد ابطحی مطرح کرد ؛

ضرورت صدور احکام متمرکز از سوی دیوان عدالت اداری برای حقوق بازنشستگان جانباز

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: دیوان عدالت اداری در خصوص صدور احکام مربوط به حقوق بازنشستگان جانباز متمرکز عمل کند.

 خبرگزاری خانه مل؛ سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی روز چهارشنبه( 3 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: استفساریه مربوط به حق‌التدریسی‌ها که در دستور کار صحن علنی قرار داشت، مطرح نشده که این موضوع نسبت به موارد مطرح شده از اولویت بیشتری برخوردار بود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: درخواست می‌شود نسبت به تعیین تکلیف اپلیکیشن شاد تصمیم‌گیری شود زیرا برخی خانواده‌ها تلفن ندارند و این موضوع عدالت آموزشی را زیر سوال برده است.

وی در تذکری به دیوان عدالت اداری افزود: این دیوان در زمینه حقوق بازنشستگان جانباز متمرکز عمل نکرده و آرای متناقضی صادر شده که حق این افراد را ضایع کرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از صدا و سیما درخواست می‌شود از بیمارستان خیرساز ساعی در خمینی‌شهر که مردم برای احداث آن 50 میلیارد تومان کمک مالی انجام داده‌اند، گزارش تهیه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه چرا گزارش مربوط به حسین فریدون هنوز مطرح نشده است، خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد باید برای جایگزینی ریال با بیت کوین بررسی‌های لازم صورت گیرد زیرا موجب کاهش تورم میشود به عنوان مثال این موضوع پس از اجرایی شدن در کشور ونزوئلا دستاورد خوبی داشته است./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازنشستگان، جانبازان