کواکبیان مطرح کرد ؛

رفع بلاتکلیفی موجود آموزش و پرورش درعرصه برگزاری کنکور، امتحانات و سال تحصیلی آینده

نماینده مردم تهران در مجلس خواستار رفع بلاتکلیفی موجود آموزش و پرورش درعرصه برگزاری کنکور، امتحانات و سال تحصیلی آینده شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی کواکبیان در نشست علنی روز چهارشنبه(3 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: از تلاش همه دست‌اندرکاران برای پرتاب ماهواره نور تقدیر و تشکر می‌کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: متأسفانه بلاتکلیفی رخدادی نامناسب است و اکنون در زمینه برگزاری کنکور، امتحانات و حتی سال تحصیلی آینده بلاتکلیفی برای خانواده‌ها وجود دارد.

وی در این زمینه افزود: بلاتکلیفی، افسردگی و اختلال روانی برای خانواده‌ها ایجاد کرده از این رو آموزش و پرورش به این موضوعات رسیدگی کند.

کواکبیان اظهار کرد: اگر قرار است طرح ترافیک به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا در تهران اجرایی نشود، باید برای کاهش ترافیک در سطح شهر نیز اقداماتی صورت گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: متأسفانه در فضای مجازی شاهد بروز و ظهور برخی افراد با عناوین مختلف از جمله پزشکی هستیم که مباحث مطرح شده از سوی آنها با واقعیات مغایرت دارد از این رو باید دست‌اندرکاران فضای مجازی این عرصه را کنترل کنند./

پایان پیام

 

برچسب ها

آموزش، آموزشی، اخبار برگزیده، بیماری کرونا، ویروس کرونا