مافی مطرح کرد ؛

لزوم حمایت از مشاغل آسیب پذیر برای جبران خسارت کرونا

عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به اینکه بسیاری مشاغل در دوران قرنطینه آسیب دیده اند، بر ضرورت حمایت از این مشاغل به منظور جبران خسارت ناشی از کرونا تاکید کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ پروانه مافی با بیان اینکه دو ماه تعطیلی به بسیاری از مشاغل خسارات جبران ناپذیری وارد کرده است که نیازمند حمایت همه جانبه هستند گفت: طرح های مختلفی میتواند برای جبران خسارت این قشر آسیب دیده مطرح شود که پیشنهاد ارایه شده در شورای اسلامی شهر مبنی بر فعالیت برخی مشاغل تا ساعت 3 بامداد و در نظر گرفتن تخفیفاتی برای پرداخت عوارضشان هم در این راستا پیشنهاد خوبی است .

وی اظهار داشت: گرچه طرح شورای شهر هنوز در صحن علنی شورا به تصویب نرسیده است اما تصویب این طرح که به صورت یک فوریت در دستور کار قرار دارد میتواند نقش موثری در جبران خسارات ناشی از کرونا برای کسب و کارهای کوچک و آسیب دیده داشته باشد .

عضو مجمع نمایندگان تهران در ادامه از ارایه طرح های حمایتی برای جبران خسارت وارد شده به کسب و کارها استقبال کرد و تصریح کرد: باید کمک های جدی برای مشاغل آسیب دیده در نظر گرفت چرا که نمیتوانیم مشاغلی که کسب و کار روزانه دارند را نادیده بگیریم، معتقدم این مشاغل، ایام پر رونق خود را طی دو ماه پایانی سال و در دوران قرنطینه از دست داده اند، و در دوران پسا قرنطینه و بازگشت به کسب و کار، نیازمند حمایت بیشتری هستند.

مافی بر ضرورت حمایت از مشاغل آسیب پذیر تاکید کرد و گفت: در مجلس هم بر حمایت از این قشر تاکید شده است اما متاسفانه با توجه به اینکه مجلس دهم دوران پایانی خود را سپری میکند عملا به ارایه طرح حمایتی در این خصوص نخواهیم رسید./

انتهای پیام


 

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید داخل، بیماری کرونا، ویروس کرونا