دکتر لاریجانی مطرح کرد ؛

ماه رمضان مجالی برای تقویت همدلی و همصدایی امت اسلامی

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتایان خود، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و این ماه را مجالی برای تقویت همدلی و همصدایی امت اسلامی و فرصتی مناسب برای رفع بحران ها و مشکلات فراروی جامعه مسلمین دانست.

به گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی ؛ دکتر علی لاریجانی  رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتایان خود، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و این ماه را مجالی برای تقویت همدلی و همصدایی امت اسلامی و فرصتی مناسب برای رفع بحران ها و مشکلات فراروی جامعه مسلمین دانست.

متن این پیام به این شرح است:

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته ؛
خرسندم صمیمانه­ ترین تبریکات این جانب را به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ستایش به درگاه خداوند متعال پذیرا باشید.
رمضان، مجالی در نیایش و ستایش رب العالمین برای عبور از بحران های جهانی و منطقه ای و فرصتی مناسب برای تقویت همدلی و هم­صدایی امت اسلامی است.
باور قلبی دارم؛ تحکیم انسجام و یکپارچگی میان کشورهای مسلمان در شرایط خاص و جهانی پس از بحران کرونا، موجبات ثبات، امنیت و آرامش پایدار و صحت و تندرستی در جهان اسلام را فراهم خواهد کرد.
با اغتنام از فرصت، تأکید می­ نمایم که مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران از تقویت هرچه بیشتر همکاری‌ها و تعامل سازنده با مجالس کشورهای اسلامی برای انسجام و هم‌گرایی تا رفع این بحران فراگیر و سایر مشکلات فرا روی امت اسلامی استقبال می‌کند.
در ماه نزول قرآن، از خداوند عزوجل، موفقیت روزافزون سرکارعالی، نمایندگان محترم، پارلمان و دولت آن کشور را مسألت دارم.
علی لاریجانی
رئیس مجلس شورای اسلامی
جمهوری اسلامی ایران/

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار ویژه، جشن رمضان، حلول ماه رمضان، دکتر علی لاریجانی، دکتر لاریجانی، دکترعلی لاریجانی، رمضان، ماه رمضان، ماه مبارک رمضان