زاهدی مطرح کرد ؛

ضرورت فراهم آوردن رفاه و امنیت شغلی کارگران

نماینده مردم کرمان در مجلس ضمن تبریک هفته کار و کارگر، تصریح کرد: فراهم آوردن رفاه و امنیت شغلی کارگران اولویت وزارت کار باشد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شریف کرمان و راور طی پیامی هفته کار و کارگر را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا جهاد می کند. (امام صادق علیه السلام)

پنجم تا یازدهم اردیبهست ماه به نام هفته کار و کارگر نامگذاری شده است تا مجالی باشد برای تجلیل از مقام کارگر و فرصتی برای مرور حق و حقوق و خواسته های این قشر زحمتکش.

مسیر پیشرفت کشور، با اهمیت دادن به سه موضوع محقق خواهد شد: توجه به علم و فناوری بومی، ارزشگذاری به تولید ملی و ارج نهادن به نیروی کار متبحر ایرانی.

آموزش مستمر این قشر پرتلاش و تدوین نظامنامه ارتقای شغلی، در کنار فراهم آوردن رفاه و آسایش خاطر و امنیت شغلی این عزیزان از الویت های وزارت کار باشد و در این مسیر مجلس شورای اسلامی از تمامی اختیارات قانونی خود، ایشان را همراهی می نماید.

بر خود لازم می دانم از کارگران متعهد و پرتلاش کشور تقدیر و تشکر نمایم و فرارسیدن هفته کار و کارگر و تقارن آن با ایام ماه مبارک رمضان را به همه نقش آفرینان عرصه کار و تولید تبریک عرض می کنم.

محمّد مهدی زاهدی

نماینده مردم کرمان و راور/

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیمه کارگران ساختمانی، تعیین دستمزد کارگران، دستمزد کارگران