حسن بیکی مطرح کرد ؛

نیروی کار در کشور ما بسیار زیاد است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کارگران با درک درستی که از شرایط دارند، طمع جریان ضدانقلاب به جامعه کارگری را ناکام گذاشته اند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل حسن بیکی ضمن تبریک روز کارگر گفت: نیروی کار در کشور ما بسیار زیاد است و به چند حوزه کارگر صنعتی، خدماتی، معادن و کشاورزی تفکیک می شود که همگی مشغول خدمت و تولید ثروت هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در 40 ساله بعد از انقلاب، اپوزیسیون به قشر کارگر صنعتی چشم دوخته است، عنوان کرد: تعداد این قشر نسبت به سایر کارگران محدود تر بود و از آنجایی که فشار بر کارخانجات، دولت ها را تحت فشار قرار می دهد، همواره مورد طمع بوده اند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این حال امروز کارگران خود را از اقدامات اپوزیسیون جدا کرده و نظام جمهوری اسلامی را حامی خود می دانند و آگاه هستند که وعده های آن‌سوی مرزنشینان هیچ نفعی برای آنها ندارد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه جریان ضد انقلاب با شعار تأمین معیشت کارگران به دنبال تأمین منافع آنها نبوده بلکه به دنبال تأمین منافع خود است، خاطرنشان کرد: قشر کارگر این موضوع را به درستی درک کرده و عدم حمایت از اپوزیسیون از سوی کارگران کشورمان باعث ناامیدی ضد انقلاب شده است./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیمه کارگران، تعیین دستمزد کارگران، خط فقر