خبر

مسیر شما: اخبار کارگران در همه مقاطع در خط مقدم و یار نظام بودند
کارگران در همه مقاطع در خط مقدم و یار نظام بودند

سیدحسین نقوی حسینی مجلس معتقد است علیرغم برنامه ریزی اپوزیسیون روی ظرفیت جامعه کارگری، این قشر از ابتدای انقلاب هیچ گاه اجازه سوءاستفاده به مارکیسست ها و کمونیست ها را نداد.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ سیدحسین نقوی‌حسینی با اشاره به قرارگرفتن در آستانه روز کارگر گفت: کارگران در دوره 40 ساله بعد از انقلاب همواره پای آرمان های آن ایستاده و در همه مقاطع در خط مقدم و یار نظام بودند.

سیدحسین نقوی‌حسینی در ادامه با بیان اینکه قشر کارگر از پیش از انقلاب، حین آن و بعد از آن حضور چشمگیری در عرصه های مبارزه داشتند، عنوان کرد: نقش بی بدیل کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از آن در دوران دفاع مقدس و رویارویی با دشمنان، پا به پای رزمندگان انکارناپذیر است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به تأثیر کارگران در رشد اقتصادی کشور به خصوص در دوران سازندگی بیان داشت: کارگران در احیای کارخانجات و راه اندازی بنگاه های اقتصادی بسیار موثر بودند و مجامع کارگری کشور تا هم اکنون پای انقلاب ایستاده و با کم و زیاد جمهوری اسلامی ساخته اند؛ علیرغم اینکه بسیاری وقت ها حق و حقوق آنها ضایع شد.

نقوی حسینی در ادامه با بیان اینکه قشر کارگر همواره مورد طمع ضد انقلاب و اپوزیسون بوده، اظهار کرد: اوایل انقلاب، گروه های فداییان خلق و چپ مارکسیست تلاش بسیاری کردند تا کارگران را به سمت اهداف خود هدایت کنند اما جامعه کارگری با هوشمندی اجازه سوءاستفاده از ظرفیت آنها برای اهداف چپ و کمونیستی را نداد.

این نماینده مردم در مجلس دهم بر همین اساس تصریح کرد: در حال حاضر نیز ضدانقلاب روی جامعه کارگری برنامه ریزی کرده و قصد سوءاستفاده دارد به خصوص که در شرایط فعلی و شیوع ویروس کرونا، مظلوم ترین قشر کارگران هستند که دچار مشکل معیشتی شده اند.

وی در پایان با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی جدی دولت و مجلس برای قشر کارگر، خاطرنشان کرد: لازم است هرچه سریع تر بیکاری های ماه های اخیر کارگران با توجه به تورم و افزایش قیمت ها جبران شده و معیشت آنها تأمین شود چرا که اگر اجازه ندهیم به کارگران ظلم شود، هیچگاه ضد انقلاب توان بهره برداری از این قشر را نخواهد داشت./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر