خبر

مسیر شما: اخبار کارگران چرخ صنعت و تولید را به گردش در می آورند
کارگران چرخ صنعت و تولید را به گردش در می آورند

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

 خبرگزاری خانه ملت؛  سیدناصر موسوی لارگانی رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس با صدور پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

کسی که برای تأمین معاش خانواده‌اش تلاش کند مانند رزمنده‌ در راه خداست . امام صادق (ع)

یازدهم اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی است که حداقل به گفتار از کارگران خدوم ، زحمتکش و تلاش گر که بی ادعا در پیشانی جبهه تولید و صنعت قرار گرفته اند و با همتی والا چرخ صنعت و تولید را به گردش در می‌آورند تجلیل و قدردانی گردد.

در توصیف جایگاه کارگران همین بس که جایگاه کار و کارگر همواره مورد توجه خداوند متعال در آیات و روایات متعدد قرار داشته است.

اکنون که همزمان با آغاز ماه ضیافت الهی در هفته کار و کارگر قرار داریم، این تقارن را گرامی داشته و روز کارگر را به همه کارگران و تلاشگران بی ادعای عرصه تولید تبریک عرض می نمایم.

مقام معظم رهبری سال ۹۹ را با عنوان سال«جهش تولید» نام گذاری فرمودند تا بار دیگر بر نقش ویژه کارگران در قوی تر شدن کشور صحه گذاری شود . کارگران عزیز به عنوان ستون فقرات اقتصاد و تولید شایسته توجه و تکریم بیش از این هستند .

در روزهایی که به واسطه شیوع جهانی ویروس کرونا و تورم افسارگسیخته در سطح کشور ، تامین معیشت اقشار آسیب پذیر دچار مشکل شده کارگران به خصوص کارگر شریف روزمزد و فصلی به شدت در عسر و حرج زندگی می کنند و بایستی به صورت ویژه و سریع برای برون رفت از این چالش مهم با واقع بینی چاره اندیشی شود.

نظام بایستی برای افزایش قابل قبول قدرت خرید کارگران اقدام اساسی انجام دهد چرا که یکی از الزامات اساسی در پیشبرد اهداف پیشرفت همه جانبه و قوی تر شدن کشور، تکریم کارگران و ایجاد احساس سربلندی و تعلق خاطر در این عزیزان و همچنین تامین رفاه آنها است.

بر خود می بالم که خادم مردم عزیز استانی هستم که همواره پیش قراولان عرصه تولید و کار در سطح کشور بوده و هستند و این وظیفه ام را چندین برابر می کند .

امیدوارم با تشکیل مجلس طراز انقلاب اسلامی و فارغ از هیاهوهای سیاسی و رسانه ای بتوانیم ضمن به حرکت درآوردن این دولت خسته ؛ فارغ از شعار و وعده و وعید و با اصلاح دقیق و جامع قوانین مرتبط با کارگران و نظارت دقیق بر عملکرد دولت ، بخشی از وظایف سنگین مان در قبال کارگران عزیز را انجام دهیم.

والعاقبه للمتقین

سیدناصر موسوی لارگانی

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان/

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر