خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت توجه به جهش تولید
ضرورت توجه به جهش تولید

حمیدرضا حاجی بابایی با صدور پیامی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا کار و تولید تحت الشعاع قرار گرفته لذا ضمن ضرورت توجه به جهش تولید، دولت و مجلس باید کارگران را دریابند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، گفت: در وضعیت فعلی کشور که شیوع بیماری کرونا کار و تولید را تحت الشعاع قرار داده و لزوم توجه به جهش تولید، که در شرایط فعلی کشور ما امری حیاتی است، دولت و مجلس باید کارگران را دریابند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در بخش دیگری از این بیانیه به لزوم توجه به مطالبات کارگران، تامین سلامت وبهداشت، امنیت شغلی، اقتصادی و معیشتی با تدوین برنامه ها مناسب و قوانین صحیح و نظارت بازدارنده از فساد وپیش برنده تولید اشاره کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«کارگران پیشگامان توسعه جامعه هستند ونشاط وحیات کشور در گروتلاش ، توان دست وبازو وگوهر اندیشه آنهاست. اقتصاد و تولید جامعه با اخلاص و خدمت صادقانه کارگران رونق می گیرد و نهال استقلال ،قطع وابستگی و رونق تولید با جوهر اندیشه و عرق جبین کارگران ، درخت تنومندی شده، میسر می شود.

امروز در بی رحمانه ترین جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه برعلیه کشور، مقتدرانه ایستاده ایم وهر روز شاهد دستاوردی جدید در عرصه های صنعتی وعلمی وفناوری هستیم.

با تبریک روز وهفته کارگر به تلاشگران عرصه خودکفایی و استقلال کشور، ضرورت توجه به مطالبات کارگران، با در نظر گرفتن پیامدهای حاصل از شیوع بیماری کرونا که شرایط کار وتولید را تحت الشعاع قرار داده و لزوم توجه به جهش تولید، که در این شرایط برای کشور ما امری حیاتی است، دولت و مجلس باید کارگران را دریابند و با شناسایی نیازها و فرصتهای تولید و برنامه ریزی برای استفاده از منابع داخلی، با نظارت دقیق اجازه ورود کالای خارجی را که در داخل تولید می شود، را به کشور ندهند و با در نظر گرفتن اولویت بهداشت و سلامت کارگران، توجه به امنیت شغلی، اقتصادی ومعیشتی کارگران و تدوین برنامه مناسب و قوانین صحیح و نظارت بازدارنده از فساد‌ و پیش برنده تولید، با استعانت از خداوند سبحان و سرلوحه قراردادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب برای جهش تولید، با انسجام و همدلی از بحران جهانی بیماری کرونا ،همچنین توطئه امریکا واروپا برای تحریم و جنگ اقتصادی مانند تمام عرصه های پیروز انقلاب گذر کنیم و با سربلندی و اقتدار شاهد تحقق افق توسعه و چشم اندازهای اقتدار اقتصادی و صنعتی و علمی وفناوری جمهوری اسلامی ایران باشیم.»/

پایان پیام

 

نظر شما
مشخصات خبر