زاهدی مطرح کرد ؛

اجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پیامی هفته بزرگداشت مقام معلم را به معلمان و اساتید تبریک گفت و اجرای کامل طرح رتبه بندی معلمان و همسان سازی حقوق بازنشستگان از وظائف حداقلی دولت و مجلس دانست.

  خبرگزاری خانه ملت ؛  محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی پیامی روز معلم را تبریک گفت که متن این پیام به شرح ذیل است:

هفته بزرگداشت مقام والا و رسالت سترگ معلم، که همواره یادآور مهر و ایثار و معرفت بوده ، و به ویژه در سال تحصیلی فعلی که روزهای واپسین آن را می گذرانیم، به لطف سعی و تلاش مضاعف و بی وقفه ی مجاهدان عرصه ی قلم و خرد، و در راستای تحقق منویات حکیمانه ی رهبری معظم انقلاب (ملحوظ در منشور دقیق وراهبردی "گام دوم انقلاب" و "سندتحول بنیادین نظام آموزش وپرورش") صفحاتی زرین در منظومه ی پرافتخار علم واندیشه را رقم زده، تبریک عرض می نمایم.

همت والا و ستودنی فرهنگیان ارجمند در مسیر آموزش و تربیت جوانان و نوجوانان با استعداد و با انگیزه، و در میدان مقابله با تبعات و تاثیرات ویروس کرونا، کمترین وقفه و خلل در فرآیند آموزش را بر نتافته، نمونه و مصداق بارزی از حماسه آفرینی های این جامعه ی شریف و فرهیخته ی ایران اسلامی است.

از این رو بر همگان از جمله دو نهاد مهم دولت و مجلس فرض وضروری است ، تا از باب تکریم و قدرشناسی در برابر خدمات بی نظیر و ارزنده ی این اسوه های کمال و معرفت، بر وظایف مهم خود در قبال معلمان شریف و فداکار،بویژه طرح های منزلتی و معیشتی، که اجرای کامل طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، و نظام رتبه بندی از حداقل های آن به شمار می روند، تمرکز و اهتمام ویژه ورزیده، به سوی گام ها و برنامه هایی مهم تر و در شان معلم و رسالت مقدس تعلیم و تربیت در گام دوم انقلاب تلاش نمایند.

نباید فراموش کرد که در طول سالیان و به ویژه در این ایام ثمرات دانش غرور آفرین دانشمندان جوان و فرهیخته ی کشور، چه شادمانی و غرور زایدالوصفی بر دل ملت عزیز ایران اسلامی جاری ساخت.

موفقیت هایی که عرصه ی تعلیم و تربیت و معلمان زحمت کش این سرزمین با تربیت جوانان مومن، متعهد و توانمند نقش انکارناپذیری در تمامی آن داشته و دارند.

قدرشان می شناسیم و هر خدمت و تلاشی در جهت قدرشناسی و رضایتمندی این انسانهای شریف و عزتمند را کمترین وظیفه ی خود می شماریم، بدان امید که اجر واقعی، لطف بی دریغ حضرت حق جل و علا باشد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، استخدام معلمان، حقوق معلمان، رتبه بندی معلمان، طرح رتبه بندی معلمان، لایحه رتبه بندی معلمان، لایحه نظام رتبه بندی معلمان