امیرآبادی فراهانی مطرح کرد؛

کارگران در تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید موثرترین می باشند

نماینده مردم قم در مجلس گفت: کارگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و با رفع مشکلات آنها در زمینه میزان حقوق، پرداخت بیمه و داشتن یک قرارداد اصولی می توان قدم های موثری برای تحقق شعار جهش تولید برداشت.

  خبرگزاری خانه ملت؛ احمد امیرآبادی فراهانی ضمن گرامیداشت روز کارگر گفت: کارگران سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و قطعا در تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید می‌توانند، موثرترین افراد باشند.

نماینده مردم قم در مجلس با تاکید براینکه میزان و کیفیت تولید در کشور به آرامش خاطر و دلبستگی آنها به کارشان وابسته است، اظهار کرد: کارگران باید از لحاظ معیشت و تامین مخارج زندگی خود حمایت شوند بنابراین کارفرمایان و دولت نسبت به پرداخت حقوق‌ این افراد توجه خاص داشته باشند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: متاسفانه کارگران در برخی مراکز چندین ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اند و از سوی دیگر از نظر بحث بیمه و قرارداد هم دچار مشکل هستند، بنابراین توجه ویژه به میزان حقوق، پرداخت بیمه و داشتن یک قرارداد اصولی از نیازهای اولیه کارگران است تا با آرامش و امنیت خاطر به بحث تولید بپردازند.

عضو هیئت رئیسه مجلس در ادامه افزود: کارفرمایان باید بدانند توجه آنها به کارگران و تامین مایحتاج آنها می‌تواند در بحث افزایش تولید و ارتقای سطح کیفیت کالاهای کارگاه‌ها و کارخانه‌های خودشان بسیار موثر باشد.

امیرآبادی‌فراهانی با اشاره به وجود برخی مشکلات برای کارفرمایان و کارآفرینان از لحاظ مادی و قانونی هم گفت: دولت باید با رفع مشکلات کارفرمایان حامی قشر کارگر باشد و مسلما با حل مشکلات آنها می‌توان در تحقق شعار سال یعنی جهش تولید هم موفق شویم./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، جامعه کارگری، کارآفرینان، کالاها، کالاهای اساسی