ابراهیمی مطرح کرد ؛

اعمال محدودیت های آلمان علیه حزب الله لبنان

علی ابراهیمی می گوید: آمریکا و کشورهای غربی مجری توطئه های رژیم صهیونیستی در جهت تامین منافع تل آویو است.

خبرگزاری خانه ملت؛ علی ابراهیمی با اشاره به اعمال محدودیت‌های آلمان علیه حزب‌الله لبنان ،گفت: حقوق بشر واژه‌ای است که با نگاه ابزاری علیه مردم بی دفاع در اروپا و آمریکا به کار گرفته می شود واین اقدام پلیس آلمان در ادامه رفتارهای آمریکا است.

ابراهیمی  با بیان اینکه اروپا نباید دنباله رو سیاست های خصمانه و بی عقلی های آمریکا باشد، ادامه داد: آمریکا و کشورهای غربی مجری توطئه‌های رژیم صهیونیستی در جهت تامین منافع تل‌آویو است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به حمله ائتلاف سعودی به مردم مظلوم یمن و سکوت مجامع و اروپایی ها در مقابل این اقدامات و حقوق بشر، مطرح کرد: تروریست‌های تکفیری با برنامه سعودی‌ها در جنگ سوریه ایجاد شدند و در میان بی اعتنایی کشورهای غربی اقدام به جذب تروریست از کشورهای مختلف جهان کردند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تصمیم دولت آلمان در بی تدبیری کامل علیه حزب الله لبنان اتخاذ شده چراکه حزب الله جایگاه کلیدی در مبارزه با تروریسم در منطقه داشته و دارد.

نماینده مردم شازند در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: درحالی که جامعه جهانی فارغ از تمام اختلافات سیاسی و دیپلماتیک باید به شکلی منسجم در مقابل پدیده تروریسم تکفیری متحد شوند، رفتار پلیس آلمان در مقابل مسلمانان این کشور نابخردانه است.

وی با اشاره به سایه اسرائیل بر سیاست ها و تصمیمات اروپا افزود: آمریکا می خواهد زنجیره جبهه مقاومت را قطع کند؛ چراکه جبهه مقاومت در کشورهای منطقه ایدئولوژی و هدف هایی دارند که یکی از آن ها انسجام مسلمانان منطقه است.

ابراهیمی  تاکید کرد: نگرش فاشیستی ، نژادپرستی و مخاصمه جویی در مقابل مسلمانان و قومیت های دیگر به بهانه های سیاسی نباید به یک مساله عادی در اروپا تبدیل شود.

گفتنی است؛ وزارت کشور آلمان اعلام کرد که فعالیت‌های حزب‌الله لبنان در خاک این کشور اروپایی ممنوع شده و این گروه به عنوان یک "سازمان تروریستی" شناخته شده است. پلیس آلمان هم چند روز قبل عملیاتی را با هدف دستگیری برخی از اعضای حزب‌الله انجام داد. وزارت خارجه آمریکا هم از اقدام آلمان برای ممنوع کردن فعالیت‌های حزب‌الله لبنان در خاک این کشور اروپایی تقدیر کرد. /

پایان پیام
 

برچسب ها

آلمان، آمریکا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، تروریست ها، تروریستها، حرکت های تروریستی، لبنان