خدادادی مطرح کرد ؛

کاهش ازدحام جمعیت در مترو و اتوبوس ها نتیجه اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه برای تامین سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا نباید اجازه اجرای طرح ترافیک داده شود، گفت: شهرداری و شورای شهر باید سلامت جان شهروندان را در اولویت قرار دهند و به فکر لغو طرح ترافیک نباشند.

خبرگزاری خانه ملت ؛ سلمان خدادادی در مورد اظهارات یکی از اعضای شورای شهر پایتخت مبنی بر اینکه ستاد کرونا در بازگرداندن مردم به اشتغال عجله کرد، گفت: به طور قطع دولت در این رابطه شتاب‌زده عمل کرده و باید تجدیدنظر کند زیرا هنوز نتوانستیم بحران کرونا را به خوبی مدیریت و کنترل کنیم و باید در شرایط فعلی تدابیر سختگیرانه‌ای اعمال شود.

 ضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته شورای شهر و شهرداری هم در شرایط بحرانی فعلی با بی توجهی نسبت به جان شهروندان و تنها برای درآمدزایی به دنبال لغو طرح ترافیک هستند.

وی با تاکید اینکه برای تامین سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع کرونا نباید اجازه اجرای طرح ترافیک داده شود، افزود: برای کاهش استفاده مردم از حمل و نقل عمومی در شرایط فعلی باید طرح ترافیک حذف شود.

خدادادی  با تاکید بر اینکه اجرای طرح ترافیک در شرایط فعلی به نوعی بازی با جان مردم است، تصریح کرد: جان و سلامت مردم نباید فدای سودجویی شورای شهر و شهرداری شود و باید تا مدیریت ویروس کرونا لغو طرح ترافیک تداوم داشته باشد.

نماینده مردم ملکان در مجلس دهم با تاکید بر اینکه لغو طرح ترافیک ازدحام جمعیت در حمل و نقل عمومی و به تبع آن شیوع کرونا را در پی دارد، گفت: کاهش ازدحام جمعیت در مترو و اتوبوس‌ها نتیجه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و لغو طرح ترافیک است و اجرای طرح ترافیک افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی را در پی داشته که ازدحام جمعیت زنگ خطری برای شیوع کرونا است بنابراین شهرداری و شورای شهر باید سلامت جان شهروندان را در اولویت قرار دهند و به فکر لغو طرح ترافیک نباشند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیماری کرونا، تراکم جمعیتی، جمعیت، مترو، ویروس کرونا