قمی مطرح کرد ؛

تحریم در شرایط شیوع ویروس کرونا یک جنایت علیه بشریت و ملت ایران

عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به نامه ۱۰۰ تن از رؤسای دانشگاه های ایران به رؤسای دانشگاه های غیر ایرانی در خصوص ادامه تحریم های ظالمانه آمریکا با وجود شیوع ویروس کرونا، گفت: با روشنگری و نمایان شدن چهره واقعی آمریکا، جنبش ضد آمریکایی در دانشگاه های جهان در حال شکل گیری است.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ محمد قمی با اشاره به نامه ۱۰۰ رئیس دانشگاه‌ در ایران برای دانشگاه‌های غیرایرانی درباره تحریم‌های ظالمانه جهانی علیه ایران در موضوع مقابله با بیماری کرونا، اظهار کرد: این اقدام نشان از بیداری و تحرک و پویایی دانشگاه‌‌های ما در برابر اقدامات ظالمانه غرب و آمریکا است.

محمد قمی با بیان اینکه این روشنگری‌ها در برابر ژست بشردوستانه آمریکا بسیار اهمیت دارد، افزود: متأسفانه آمریکا با استفاده از تبلیغات گسترده خود را طرفدار حقوق بشر نشان داده و در عمل اقدام به تجاوز و جنابت می‌کند.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با این اقدام رؤسای دانشگاه‌های ما که به رؤسای دانشگاه‌های خارجی نامه نوشتند، بار دیگر حقایق جنایات رژیم آمریکا علیه ملت ایران و بشریت نمایانگر شد و جنبشی ضد آمریکایی در دانشگا‌ه‌های سراسر دنیا در حال شکل گیری و تقویت است.

تحریم در شرایط شیوع ویروس کرونا را یک جنایت علیه بشریت و ملت ایران است

این نماینده مردم در مجلس، تحریم در شرایط شیوع ویروس کرونا را یک جنایت علیه بشریت و ملت بزرگ ایران خواند و تصریح کرد: هر انسان آزاده‌ای این مسئله را تأیید و قطعا جنایت آمریکا در این شرایط را محکوم می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی   با یادآوری اینکه امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامید، افزود: نباید فریب رفتارها و ژست بشردوستانه آمریکا را خورد و باید چنین حقایقی را برای تمام ملل دنیا نمایان و آشکار کرد.

وی  تأکید کرد: امروز همه ملل آزاده مخالف سیاست‌های ظالمانه آمریکا هستند و هر نوع تحریمی را در این شرایط ضد بشردوستانه است./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیماری کرونا، تحریم، تحریم اقتصادی، ویروس کرونا