رنجبرزاده مطرح کرد؛

ماهواره نورباعث افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: سپاه مقتدر کشورمان باوجود تمام تحریم ها و تنگناها و در شرایط مقابله با ویروس کووید ۱۹، ماهواره نور را با موفقیت به فضا پرتاب کند که باعث افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران شد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ اکبر رنجبرزاده در نشست علنی روز یکشنبه(14 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن تبریک روز شوراها گفت: در بحث شوراها تأکید دارم آنچه در قانون اساسی برای واگذاری بیشتر به شوراها آمده عمل شود تا مجلس شورای اسلامی نیز در سطحی بالاتر نظارت و قانونگذاری کند.

رنجبرزاده در ادامه ضمن تبریک روز کارگر گفت: اعتقاد داریم بخشی از پیشرفت و توسعه کشور مدیون این عزیزان است که باید حقوق حقه آنها رعایت شود و همه در جهت تقویت این قشر عزیز گام های مؤثری برداریم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تریک روز معلم و گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله مطهری، عنوان کرد: ایشان به عنوان یک استوانه هدایتگر ایدئولوژی نظام جمهوری اسلامی بودند که امروز نیز جوانان از آثار و برکات ایشان همچنان بهره مند می شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه معتقدیم معلم و استاد، محور توسعه پایدار هستند، تأکید کرد: راهی جز این نیست که باید به این قشر عظیم توجه ویژه شود و اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کند، اگر تمایل داریم بتوانیم هزینه های ناهنجاری ها را کم کنیم و اگر به دنبال اصلاحات حوزه اجتماعی و فرهنگی و تقویت جبهه اقتصادی هستیم، باید معلم را در اولویت قرار دهیم.

این نماینده مجلس دهم  افزود: در حال حاضر جایگاه وزارتخانه های آموزش و و پرورش و علوم در ردیف بالای دهم قرار دارد که باید به ردیف های سوم و چهارم ارتقا پیدا کند و باید این نکته را درک کنیم که راه ثروت، توجه به قشر معلم و استاد است که متأسفانه تا کنون مورد غفلت واقع شده است.

رنجبرزاده در ادامه با بیان اینکه امروز در بحث اقتدار نظام جمهوری اسلامی، پیشرفت های نظامی و قدرت دفاعی کشور تبدیل به منشور عزت و عظمت جهان اسلام شده است، اظهار داشت: امروز افتخار داریم با وجود همه تحریم ها، تهدیدها و تنگناها توانسته ایم در شرایطی که همه سر در گریبان مبارزه با ویروس کووید 19 هستند، ماهواره اطلاعاتی و نظامی را به فضا پرتاب کنیم که ما ملت ایران به این پیروزی افتخار کرده و از همه دست اندرکاران به خصوص از سپاه مقتدر تشکر می کنیم که این حرکت را مرهمی بر آلام مردم ناشی از تحریم ها کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: این اقدام سپاه مُهری بر افول قدرت های دیگر و افزایش قدرت ایران بود و جمهوری اسلامی امروز پرچمدار مبارزه با آمریکا شده و راه عزت این کشور آن است که این ویروس منحوس ناخوانده آمریکایی در منطقه که بسیار جدی تر و مخرب تر از کووید 19 بوده و جهان بشریت را تحت الشعاع خود قرار داده را از منطقه بیرون براند.

وی اضافه کرد: باید ملت ایران، مردم منطقه و جبهه مقاومت همچنان هوشمندانه به مبارزات خود ادامه دهند تا به فضل الهی این ویروس مخرب آمریکایی از منطقه بیرون رانده شود و جایگزین آن اقتدار و پیروزی ملت های منطقه و جهان اسلام باشد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از همه دست اندرکاران عرصه سلامت کشور و به ویژه مردم عزیزی که دست به دست یکدیگر داده اند، پزشکان فرهیخته و همه مردم که با هم افزایی و همسویی جهت مقابله با این ویروس در جبهه واحدی قرار گرفته و افتخاری برای کشور بودند تشکر کنم که نام جدیدی از جمهوری اسلامی ثبت شد و اکنون پیشتازتر از کشورهای غربی و آمریکایی در این مسیر در حال حرکت است./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بنیه دفاعی، بودجه دفاعی، بودجه دفاعی کشور، تقویت بنیه دفاعی، تقویت بنیه دفاعی کشور، سپاه، سپاه پاسداران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ماهواره