جمالی نوبندگانی مطرح کرد ؛

تقدیر از ساخت و پرتاب ماهواره نظامی نور

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیته امنیتی کمیسیون بیانیه ای در راستای تقدیر از ساخت و پرتاب ماهواره نظامی نور تنظیم می کند و در صورت امکان در صحن علنی هم قرائت می شود.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ محمدجواد جمالی‌نوبندگانی در توضیح نشست روزیکشنبه(14 اردیبهشت ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان نسبت به مرور اخبار سیاسی و امنیتی پرداختند و هر کدام نظرات خود را پیرامون اخبار مطرح، ارایه کردند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین مقرر شد کمیسیون امنیت ملی بیانیه‌ای در راستای تقدیر از ساخت و پرتاب ماهواره نظامی نور تنظیم کند. کمیته امنیتی کمیسیون این موضوع را پیگیری می‌کند.


نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: در صورت امکان قرائت این بیانیه در صحن، نامه‌ تقدیر از سپاه پاسداران به جهت پرتاب ماهواره نظامی نور تنظیم وضمن موافقت نمایندگان توسط هیات رئیسه مجلس قرائت خواهد شد.

بررسی وضعیت پروفسور عسگری در زندان آمریکا با حضور مسئولان

وی  در توضیح نشست فردای کمیسیون، گفت: کمیسیون فردا (دوشنبه 15 اردیبهشت ماه) نشستی با حضور نمایندگانی از وزارت خارجه، اطلاعات، سپاه پاسداران و سایر مسئولان در ارتباط با وضعیت پروفسور عسگری دانشمند ایرانی که در آمریکا زندانی است و به بیماری کرونا مبتلا شده، خواهد داشت./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، بیماری کرونا، سپاه پاسداران، ماهواره، ویروس کرونا