جمالی سوسفی مطرح کرد ؛

گزارش وزارت بهداشت به کمیسیون در خصوص وضعیت داروهای بیماران کرونایی

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از آخرین گزارش وزارت بهداشت به کمیسیون در خصوص وضعیت داروهای بیماران کرونایی خبر داد.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ منوچهر جمالی سوسفیدر تشریح نشست عصر روز دوشنبه (15 اردیبهشت) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اظهار کرد: دستور نخست نشست امروز کمیسیون، بررسی طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه سلامت بود که کلیات آن به تصویب رسید.

وی  افزود: این طرح به منظور تنقیح قوانین موجود در حوزه بهداشت و درمان به تصویب رسید تا قوانین ناکارآمد در این حوزه از رده خارج شوند.


نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دستورکار بعدی کمیسیون نیز بررسی در مورد اصلاح قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر بود تا با تشکیل کارگروهی از دستگاه‌های مختلفی موضوع اصلاح اساسنامه جمعیت هلال احمر پیگیری شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دستورکار پایانی نشست امروز بحث و بررسی در خصوص آخرین وضعیت داروهای بیمارن کرونایی و تحقیقات صورت گرفته در وزارت بهداشت بود که گزارش‌هایی از ادامه روند تحقیقات در وزارت بهداشت به کمیسیون واصل شد. با توجه به گذشت این مدت کوتاه هنوز دارویی برای کرونا کشف نشده اما تحقیقات در وزارت بهداشت ادامه دارد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بیماری کرونا، دارو، داروخانه ها، داروسازها، ویروس کرونا