نوروزی مطرح کرد ؛

وضعیت مترو و مشکلات آن

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس عنوان کرد: با کمک دولت و تخصیص اعتبارات لازم مترو پرند تکمیل می شود.

خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت مترو پرند و مشکلات آن گفت: این مترو با هزینه هزاران میلیارد تومان از شهر تهران به فرودگاه بین المللی امام خمینی رسیده است، اما عواید و فایده آن برای شهر پرند نبوده و مردم این شهر نمی توانند استفاده کافی را از آن ببرند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: فرودگاه بین المللی امام خمینی که برای سفرهای خارجی می باشد، بیشتر مسافران با خودروهای شخصی به این فرودگاه می آیند و در بیشتر اوقات مترو در این مسیر خالی از مسافر می باشد که باید فکری برای وضعیت شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای رسیدن مترو به شهر پرند نیاز به 100 میلیارد تومان اعتبار است که از دولت انتظار می رود که با توجه به جمعیتی که شهر پرند در خود جای داده ، اعتبارات لازم تامین شود تا مردم این شهر بتوانند از وسایل حمل ونقل عمومی به بهترین وضع ممکن استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر، جمعیتی بالغ بر 500 هزار نفر در شهر پرند ساکن بوده که با تکمیل شدن سایر فاز های این شهر و مسکن مهر های باقی مانده،جمعیت این شهر افزایش پیدا می کند، بنابراین نیاز است که مترو پرند در سریع ترین زمان ممکن تعیین وضعیت شود./

برچسب ها

اخبار برگزیده، توسعه مترو، فرودگاه امام (ره)، مترو