ابراهیمی مطرح کرد ؛

گزارش هیات تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی با استفاده از ارز دولتی ارائه شد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، مجلس گفت: هیات های تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی گزارش های خود را ارائه کردند.

خبرگزاری خانه ملت؛ علی ابراهیمی در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه) کمیسیون متبوع خود، گفت: در نشست امروز کمیسیون ادامه گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در خصوص چگونگی اجرای قانون اصلاح استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی ارائه شد.

ابراهیمی ، ادامه داد: در دستور کار دوم نشست امروز کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست هیات تحقیق و تفحص از واردات محصولات کشاورزی و دامی با استفاده از ارز دولتی و تنظیم بازار نیز ادامه گزارش خود را ارائه کرد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط گزارش‌های ارائه شده توسط هیات‌های تحقیق و تفحص در‌خواست ارائه برخی گزارش‌ات را داشتند، ادامه داد: بر اساس تصمیم گرفته شده توسط نمایندگان حاضر در نشست امروز مقرر شد دستگاه‌های اجرایی گزارش خود را ظرف مدت یک هفته به کمیسیون کشاورزی ارائه نمایند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، ارزش واردات، اعتبارات صادراتی، افزایش واردات کالاهای سرمایه ای