رضایی مطرح کرد ؛

دولت های آمریکا و اسرائیل مسئول پیامدهای خطرناک هر اتفاقی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به دستور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین مبنی بر قطع هماهنگی و همکاری با رژیم صهیونیستی تاکید کرد که اسائیل باید هشدارهای عباس درباره تداوم اقدامات الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را جدی می گرفت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمدابراهیم رضاییدرباره دستور رییس تشکیلات خودگردان فلسطین مبنی بر قطع هماهنگی و همکاری با رژیم صهیونیستی گفت: یک هفته پیش تشکیلات خودگردان درباره این که در صورت تداوم اقدامات در حوزه الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی تغییری از جانب رژیم صهیونیستی نبیند هشدار داده بود و انتظار می رود مطابق هشدار قبلی عباس لغو تمامی توافقنامه ها با آمریکا و رژیم صهیونیستی قدم بعدی باشد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در این خصوص تاکید کرد: همه توطئه‌ها و نقشه‌ها برای از بین بردن مسئله فلسطین با مقاومت ملت اصیل آن ها که ریشه در سرزمین خود دارند به شکست انجامیده است و بازگشت تشکیلات خودگران به کنار ملت نیز اتفاق خوب و خوشایندی است.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی افزود: فلسطینی ها علی رغم همه موانع و با وجود همه سیاست‌های تهاجمی اشغالگران، گام های مطمئنی برای احیای حقوق کامل خود و برچیدن این اشغالگری نفرت انگیز از سرزمین پر برکت خود برداشته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دولت خودگردان فلسطین باید همه توافقات با رژیم اشغالگر اسرائیل و آمریکا را ملغی کند، گفت:دولت‌های آمریکا و اسرائیل را مسئول پیامدهای خطرناک هر اتفاقی هستند.

وی  خاطرنشان کرد: «معامله قرن» پیش از آغاز شکست خورده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، خبرگزاری آناتولی به نقل از تلویزیون دولتی رژیم صهیونیستی گزارش داده است که دستور توقف فوری هماهنگی با اسرائیل از سوی محمود عباس به فرماندهان دستگاه های امنیتی فلسطین ابلاغ شده است.بر اساس این گزارش عباس به حسین الشیخ عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و ماجد فرج رییس دستگاه اطلاعاتی تشکیلات خودگردان که به طور منظم در تماس با رژیم صهیونیستی هستند، دستور داده است که تماس با این رژیم را قطع کنند. محمود عباس یک هفته پیش از این اعلام کرده بود که در صورت تداوم اقدامات رژیم صهیونیستی برای الحاق کرانه باختری، همه توافق‌ها با این رژیم و آمریکا لغو خواهد شد.

این گزارش همچنین تاکید کرده است که مسئولان رژیم صهیونیستی و برخی مقام های بین‌المللی تا این لحظه کوشیده اند، عباس را از تصمیم خود برای خروج از توافقنامه های امضا شده با واشنگتن و اسرائیل باز دارند./

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، اسرائیل، صحن علنی، فلسطین، فلسطین اشغالی، فلسطینیان