ابراهیمی مطرح کرد ؛

اهمیت راهپیمایی روز قدس همزمان با محدودیت های کرونایی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد عقب نشینی سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی از دستاوردهای برگزاری راهپیمایی روز قدس است.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ علیرضا ابراهیمی   با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز قدس همزمان با محدودیت های کرونایی، گفت: روز قدس نماد وحدت بین مسلمانان و دفاع از آرمان های اسلام ناب محمدی (ص) است.

ابراهیمی در این زمینه، اظهار کرد: امام خمینی (ره) با اعلام روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان، آرمان آزادی خواهی و زیر بار ظلم نرفتن را برای جامعه اسلامی معنا کردند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس دهم با اشاره به اینکه برگزاری راهپیمایی روز قدس، افکار عمومی دنیا را از اشغالگری و دشمنی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین و همچنین جهان اسلام مطلع می کند، ادامه داد: در این بین همواره مشاهده شده پس از برگزاری راهپیمایی روز قدس در دنیا، سران رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها در اتخاذ تصمیمات ضدفلسطینی خود تا مدت ها عقب نشینی کرده اند که این موضوع از دیگر دستاوردهای این رخداد است.

وی  تصریح کرد: در این بین نباید فراموش کرد که دشمنان با برگزاری نشست هایی در برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس تلاش کردند عادی سازی روابط با اسرائیلی ها را نشان دهند در حالی که راهپیمایی روز قدس چنین دسیسه هایی را خنثی کرده و دشمنان را در اجرای نقشه های شوم‌شان مایوس می کند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس دهم خاطرنشان کرد: بنابراین با توجه به محدودیت های روزهای کرونایی، گرامیداشت روز قدس اهمیت دوچندان دارد./

پایان پیام

برچسب ها

اسرائیل، بیماری کرونا، روز قدس، روزقدس، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها، ویروس کرونا