ابطحی مطرح کرد ؛

آمریکا در صدد جلوگیری از فروپاشی رژیم صهیونیستی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است هرچه رژیم صهیونیستی تلاش کند کرانه باختری را تصاحب کند، بیش از پیش به زوال خود نزدیک می شود چرا که همپیمانان خود را نیز از دست می دهد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمدجواد ابطحی ضمن تبریک بزرگداشت سالروز قدس، گفت: آمریکا در صدد جلوگیری از فروپاشی رژیم صهیونیستی است که جنگ های 33، 22، 6 و 2 روزه نشان داد که این رژیم در دفاع از خود ناتوان بوده و به بقای آن امیدی نیست.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی با تأسیس داعش و گروه های تکفیری تلاش کردند تا این رژیم را تقویت کرده و اذهان را از فلسطین دور کنند، اظهار داشت: سالیانه حداقل 3 میلیارد دلار برای تجهیزات این رژیم در بودجه دفاعی آمریکا منظور می شود و از آنجایی که در حال حاضر این کشور به خاطر شیوع ویروس کرونا وضعیت اقتصادی خوبی نداشته و بیکاری 10ها میلیون نفر را رقم زده است، به نظر می رسد آمریکا به لحاظ اقتصادی به دوران پیش از جنگ جهانی دوم بازگردد.

ابطحی  در ادامه با بیان اینکه با آسیب اقتصادی آمریکا، رژیم صهیونیستی نیز دچار آسیب خواهد شد، عنوان کرد: پس اکنون ترامپ باید تلاش کند رژیم صهیونیستی را از طریق دیگری زنده نگاه دارد ضمن اینکه برای حضور در انتخابات 5 ماه آتی ایالات متحده به موضوع معامله قرن نیز امید بسته است و پایان آن می تواند برگ برنده ای برای او باشد تا با اتصال کرانه باختری به سرزمین ها اشغالی، فاتحه فلسطین را بخواند.

وی ادامه داد: اما این نقشه ها نه تنها هیچ کمکی به بقای اسرائیل نخواهد کرد بلکه آنها را هرچه زودتر به زوال نزدیک می‌کند چرا که هرچقدر هم علیه این مردم ظلم شود وعده الهی این است که در نهایت به دست مسلمانان خواهد افتاد به خصوص با بیداری که در میان فلسطینیان ایجاد شده و تجهیز حماس هرچه زودتر به این مهم دست خواهیم یافت.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه مواضع آمریکا و صهیونیست ها در منطقه آنقدر خطرناک شده که حتی اردن به عنوان هم پیمان آنها ابراز نگرانی می کند، اظهار داشت: پادشاه اردن موضع سختی علیه اسرائیل گرفته است و این در حالی است که دست نشانده آنها است چرا که می داند اگر کرانه باختری به سرزمین های اشغالی متصل شود، ناامنی دامن آنها را می گیرد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه جبهه مقاومت هرچه توانمندتر از قبل در حال فعالیت است و زودتر از 25 سال آینده زوال رژیم صهیونیستی را می بینیم، خاطرنشان کرد: از نشانه های آن این است که حکومت های غرب گرای منطقه که می خواستند با رژیم صهیونیستی ارتباط داشته باشند، در حال احتیاط هستند و در موضع گیری های خود نشان داده اند که از تصمیم آنها نگران هستند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، جریان مقاومت، دولت صهیونیستی، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست، صهیونیست ها